Юрій Шевченко про подорожі та фотографію

Я не тільки фотограф, бо це дуже вузьке визначення. Я більше позиціоную себе як мандрівник. Хороший фотограф може і відео зняти, і блог вести.

Сьогодні ми розповімо вам про мандри і тревел фото. Фотограф і мандрівник Юрій Шевченко поділився з нами своїм творчим шляхом та баченням тревел фотографії.

Юрій Шевченко ще в дитинстві почав займатися у фотогуртку. Оскільки його батько був військовим, то сім’я Юрія багато подорожувала. Він змалку бачив красу Курильських островів та Далекого сходу і вже тоді хотів все це зберегти не тільки у пам’яті, але й на плівці. Але згодом Юрій зробив перерву і повернувся до фотографії вже у дорослому віці. Подарований фотоапарат нагадав про дитяче захоплення.

Венеція. Фото Юрія Шевченка

Кольорова Венеція

Осінь в горах. Автор Юрій Шевченко

Осінь в Доломітових Альпах

Оскільки працює Юрій Шевченко у сфері туризму, тревел фотографія просто не могла не привабити його. На доросле захоплення Юрія фотографією повпливав Олександр Кіценко – харківський фотограф-пейзажист. Юрій розповідає, що зараз у команді Phototours.com.ua вже близько двадцяти мандрівників. Вони разом подорожують, фотографують та намагаються розповісти з українцям про тревел фотографію.

Гірський пейзаж. Юрій Шевченко

Кавказький вельвет

Квітуче поле. Фото Юрія Шевченка

Кипариси

“Ми побували вже не тільки в українських цікавих місцях, але й на Кавказі, по всій Європі, зокрема у скандинавських країнах. Зараз плануємо фототур в Ісландію… Для тревел фотографії є дуже важливим знайти унікальні місця для зйомки в кожній країні, куди ми мандруємо. А це буває надзвичайно складно.”

Юрій постійно слідкує за розвитком тревел фото в інших країнах. Те, що вже стало для них само собою зрозумілим видом відпочинку, в Україні тільки почиває розвиватись та поширюватись. Тому команда Юрія і працює над популяризацією фототуризму у нашій державі.

Дорога між кипарисами. Юрій Шевченко

Шлях додому

Вечірнє фото. Юрій Шевченко

Вечір

Юрій Шевченко розповів нам і про українських фотомитців, які надихнули та справили вплив на його творчість:

  • Олександр Кіценко – харківський фотомитець. Прекрасно фотографує природу і захоплюється пейзажною фотографією.
  • Євгеній Комаров – представник “старої школи” фотографії, багато мандрував і фотографував Крим. Один з найтитулованіших фотографів в Україні.
  • Роман Михайлюк, фотограф, чиї знімки Карпат, на думку Юрія, є просто неперевершеними.

Ми дякуємо Юрію за інтерв’ю, а читачам “Української фотографії” бажаємо якнайбільше подорожувати, фотографувати і насолоджуватися красою світу.

Юрій ШевченкоЮрій Шевченко

Харківський фотограф

Юрій живе та працює у Харкові. Серйозно займається фотографією з 2012 року. З 2014 року подорожує та фотографує разом з Phototours.com.ua. Улюблені жанри: тревел фото та пейзажна фотографія.

Більше фотографій Юрія можна подивитись за посиланням:
Фото Юрія Шевченка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.