Проект Українська фотографія

Про фотопроект «Українська фотографія»

Фотографія – це мистецтво, що віддзеркалює душу. Тому ми з усією душею прагнемо його популяризувати, ми зібрали всю інформацію, яка стосується фотографії — це й інтерв’ю з фотографами та фотомоделями, це і технічні поради по фотографії, це й фото анонси про майстер-класи та цікаві фототури.

Ми слідкуємо за подіями у світі фотографії і ділимось з вами. «Українська Фотографія» — один із найбільших фотопроектів в Україні, який зосереджений саме на розвитку української фотоіндустрії. Ми – патріоти своєї справи!

Та для нас важливо почути думку фотографів – нам цікаві ваші історії успіхів та думки про фотографії.

Ціль фотопроекту «Українська Фотографія»

Фотоблог «Українська Фотографія» має на меті об’єднати усіх фотографів в Україні, яким не байдуже фотомистецтво. Адже разом — ми сила! Ми усвідомлюємо, що для реалізації задуманого нам потрібно співпрацювати. Тому ми завжди відкриті до діалогу.

  • Якщо Ви – новачок, ми навчимо вас фотографувати, допоможемо вибрати фототехніку чи знайти модель.
  • Якщо Ви – професійний фотограф, ми розкажемо та покажемо ваші здобутки, розширимо ваше коло шанувальників, повідомимо про вашу діяльність.
Мета української фотографії

Приєднуйтесь до «Української Фотографії»

Якщо Ви закохані у фотографію — нам слід об’єднатись і працювати разом. Сторінки фотоблогу відкриті для ваших статей. Ви можете стати автором статей!
Ми шукаємо фотографів, моделей, ретушерів, власників фотошкіл, організаторів фотоподій та людей, котрі будь-яким чином дотичні до фотографії.

Цікаві факти про фотографію — ось що нам подобається!

Ми хочемо, щоб про вас дізналось якомога більше людей, тому пропонуємо опублікувати ваші новини та оголошення на сторінках “Української Фотографії”. Завдяки нам Ви знайдете свою потенційну аудиторію і вас побачить вся Україна. А ми, в свою чергу — зробимо українське фотомистецтво всесвітньо відомим.

Пориньмо разом у світ фотографії!

    sergunik

    Сергій Топольницький
    Засновник та керівник
    info@photography.in.ua