Михайло Ременюк

Михайло Ременюк – дуже цікавий львівський фотограф, про якого ми б хотіли сьогодні розповісти.

Чому ми вирішили поспілкуватися саме з ним? Тому що не зважаючи на те, що Михайло робить неймовірно красиві світлини, сам себе професійним фотографом не вважає, адже займається цим просто як улюбленим хобі. Проте, він один із небагатьох, який вдало може поєднувати основне місце праці та так само майстерно займатися тим, що приносить справжнє задоволення – фотографією.

Михайло згадує, що раніше фотографією зовсім не цікавився та нічого що його оточувало, зі зйомками пов’язане не було.

Боржава. Фотограф Михайло Ременюк

Мальовнича Боржава

Озеро. Михайло Ременюк

Озеро за Львовом. Навіть тут можна побачити прекрасне

Орієнтовно шість років тому Михайло купив свою першу “мильничку”, просто тому, що всі фотографували сімейні свята, мандри і це було своєрідною необхідністю. Спочатку, звичайно, як всі, фотографував нею все, що бачив – природу, рідних, дні народження друзів. Після двох років знімання усього підряд, зрозумів, що почав відчувати певне захоплення фотографією і спрямував свою увагу у бік дзеркальних фотокамер. Тоді ж, якось сам по собі, визначився і жанр…Михайло із впевненістю розповідає, що він його не обирав свідомо, просто любив гори, походи, природу, тому пейзажна зйомка плавно увійшла в його життя.

“Натхнення до зйомки в мене не минає”

Після купівлі дзеркальної камери колесо закрутилося: поїздки в Карпати та походи в гори ставали все частішими. В цей момент хлопець зрозумів, що похід в гори з фотоапаратом – це найкращий відпочинок! Магія видошукача в фотоапараті зачаровувала його, і гори, в поєднанні з улюбленим заняттям фотографією, стали незамінним атрибутом його життя.

Нічна зйомка. Михайло Ременюк

Ніч на полонині

А ще, хлопець зрозумів, що бажання – це ще не все. Щоб робити справді хороші фото треба багато навчатися. Тому почав читати статті про пейзажну зйомку, вивчав теорію фотографії, правила композиції, переглядав відео уроки, цікавився обробкою. І з часом навчатися не перестав. Михайло зізнається нам, що чим більше вчить, тим більше його затягує ця тема, і тим більше він прагне дізнатися.

“Магія видошукача у “дзеркалці” зачаровує мене і зараз. А що може бути краще за улюблений відпочинок у поєднанні з найцікавішим заняттям”

Щодо питання про те, яким чином шукає цікаві місця для зйомки, Михайло Ременюк з усмішкою говорить нам, що гори красиві всюди і у будь-яку пору року. Фотографу залишається лише одне – знайти гарний ракурс та сфотографувати у правильний час. Погоджується, що правило “золотої години” у горах діє, і найкращі фотографії виходять перед сходом сонця і перед заходом. Проте, стверджує, що часто також натрапляє на винятки. Наприклад, фотографії нічного неба просто неймовірні, потрібно лише трошки вміння та терпіння. Ну і, навіть, якщо він не в горах, він знайде що фотографувати – парки, озера, поля та інші мальовничі речі, які нас оточують, просто треба вміти їх розгледіти серед буденних справ.

Вухатий Камінь. Фото Михайла Ременюка

Вухатий Камінь…те саме улюблене фото

Кукул. Михайло Ременюк

Кукул

“В мене немає улюблених фото, усі – улюблені. Просто одне запам’яталося тим, що вперше опинився у такому чарівному стані: над хмарами, у горах, під час сходу сонця…Відчуття тоді були просто фантастичні”

Михайло радіє з одного – натхнення до фотографування приходить само по собі. А секрет, мабуть, у простому – треба займатися тим, що любиш. І цієї думки хлопець притримується постійно. Зізнається навіть, що думав про те, щоб займатися фотографією комерційно. Проте, вважає, що у будь-якому випадку це, в першу чергу, має приносити задоволення, а не прибуток. Фотографія для нього – це стан душі, це радість від того, що в руках фотоапарат і можна сміливо творити те, що любиш.

Ми ж пишаємося тим, що Михайло так вправно поєднує роботу і захоплення. Сподіваємося, що його історія надихне тих, хто через роботу не приділяє часу захопленню та допоможе їм повірити, що не потрібно забувати про те, що тобі насправді подобається та творити речі, що змушують по-справжньому отримати задоволення.

Михайло РеменюкМихайло Ременюк

Львівський фотограф

Фотографія для Михайла – захоплення, яке він вдало поєднує з основною роботою. Почав займатися зйомкою 6 років тому. Улюблений жанр – пейзажне фото.

Ознайомитися з роботами Михайла можна за посиланням:
photographers.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.