Весільна фотосесія. Як зберегти найкращі моменти?

Весілля – це прекрасна пора в житті кожної людини, коли всі пережиті моменти здаються святом.
Проте, весільна фотосесія, це ще й хвилювання перед новим та досі непізнаним. Саме для такої місії покликані фотографи – зберегти яскраві миті цього дня, які потрапляють в об’єктив їхньої фотокамери та відображають пережиті щасливі емоції.

Тому, українські фотографи, пам’ятайте, що весільна фотосесія – це не просто Ваша робота, це покликання, завдяки якому Ви створюєте на своїх фото ідеальну історію кохання пари та зберігаєте найцінніші життєві спогади.

Деякі поради щодо зйомки весільної фотографії, ми згадували у нашій попередній статті.

Зустріч з молодятами

Перш за все важливим моментом є зустріч з молодятами за сім-п’ять днів до свята. Зрозуміло, що усі зайняті, бо мають безліч справ, але переконайте їх що ця зустріч перш за все важлива для них, оскільки розуміючи усі деталі свята Ви зможете детально спланувати час. Також тут Ви можете обговорити всі деталі щодо весільної бутафорії, образів наречених і локації зйомки. Завдяки цьому Ви уникнете непорозумінь у сам день свята та зможете витрачати час із користю та провести неймовірну весільну фотосесію.

Весільна фотосесія

Пам’ятайте про щирість

Щирі емоції в кадрі

Багатьох фотографів у день весілля хвилює одна і та ж проблема – нещирість.

Вони стараються максимально багато знімати пару у різних локаціях, створюють чудові композиції, правильно вписують світло в кадр, але йому не вистачає почуттів. Це не означає, що люди не кохають один одного, це означає, що вони себе не зручно почувають перед камерою чи іншими людьми.

Головне Ваше завдання в цей день – увійти до пари в довіру та допомогти їм повірити в себе, щоб вони почували себе природно та спокійно.

Завдяки цьому Ви доб’єтеся бажаного – щирості, яка стане окрасою кожної фотографії.

Портрет нареченої

Портрет нареченої

Весільна фотосесія задля хороших портретів

Обов’язковою умовою весільної фотосесії є хороша та якісна портретна зйомка. Звичайно усі Ваші неймовірні ідеї достойні уваги, але портрет – це саме те, що батьки та родичі наречених будуть роздруковувати у вішати в рамочки. Якби це не було банально, такі фото мають бути в серії Ваших знімок.

Погодні умови під час зйомки

Часто буває так, що весільний день іде не так, як Ви планували через банальну причину – погодні умови. І коли Ви омріяли з парою чудово зйомку на природі, продумали деталі, а тут раптово випала злива, вони розчаровуються та настрій їхній кудись зникає. Найкращими ліками в цьому плані є після весільна зйомка. Скажіть парі, що Ви можете без проблем фотографуватися в інший день на природі у кращу погоду і тоді сум як рукою зніме. Для себе ж, завжди майте запасний варіант зйомки в приміщенні та такий випадок, для того, щоб швидко вийти із ситуації і не тратити дорогоцінний час.

Звичайно не втомлюйте людей довгими зйомками. Якщо у Вас, для прикладу, весільна фотосесія запланована на три години – пофотографуйте годинку, потім дайте парі трошки відпочити, розслабитися, повеселитися із дружбами та дружками і тоді фотографуйте знову. Насправді, весільна фотосесія – справа виснажуюча не лише для Вас, як українського фотографа, але і для людей, які фотографуються. Тому економте сили своїх молодят, щоб вони почувалися жваво і весело до кінця свого весілля.

Не забуваємо про батьків молодят

Весільна фотосесія

Не забувайте про чуттєве фото з найдорожчими людьми – батьками

І щодо батьків – ніколи не забувайте робити фото з ними. Наречені часто забувають про це, бо мають багато клопотів, батьки також забувають або соромляться про це сказати, думаючи, що Вам видніше, тому Ви – це людина, яка зобов’язана пам’ятати про фото з найдорожчими людьми.

Гості - незамінна складова кожного весілля

Гості на весіллі – незамінна складова кожного весілля

І звісно — гості

Також приділіть увагу зйомки до гостей.

Звичайно, все залежить від кількості гостей на весіллі.
Якщо весілля досить велике, то важко сфотографувати усіх, проте старайтеся це в залі зробити максимально. Причому ловіть цікаві кадри зі столу чи танців. Наприклад, перших півгодини не фотографуйте в залі, дозвольте гостям поїсти, а вже потім приступайте до роботи.

Люди соромляться, коли їх відразу фотографують і почнуть відвертатися, у кращому випадку Ви будете мати фото, де постійно хтось жує. Ще важливим нюансом є зйомка тостів і звичайно першого танцю. Не проспіть ці моменти, адже весільна фотосесія без них не буде довершеною.

 

Принципи наведені нами досить прості, проте вони допоможуть Вам не розгубитися при зйомці весільного дня та змогти зробити ті фотографії, про які Ви мріяли – професійні, яскраві та справжні!

There is 1 comment for this article

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.