Фотошкола Emotion – інтерв’ю із засновником

Недаремно Львів називають культурною столицею України. Тут надзвичайно багато творчих людей, які своєю працею і талантом створюють позитивний імідж нашого міста у суспільстві. Зокрема, багатий Львів на фотошколи – адже українська фотографія потребує розвитку і постійного вдосконалення. Кожна з львівських фотошкіл особлива – саме у такому різноманітті творчих індивідуальностей і полягає культурний феномен Львова. Сьогодні ми поговоримо про фотошколу Emotion.

Вона була заснована порівняно недавно – у 2013 році, але це не завадило фотошколі стати однією з провідних у нашому місті. Адже ця творча установа може запропонувати не тільки базовий курс фотомистецтва, весільної зйомки, фотозйомки для школярів, онлайн курси, навчити професійно обробляти фотографії але й організовує фотоконкурси, майстеркласи і, звичайно ж, надає сертифікат. Викладачі фотошколи – професіонали, які можуть безпосередньо поділитися своїм досвідом зі всіма бажаючими, і не лише поділитись, а й надати конкретні знання, які допоможуть розпочати кар’єру фотографа.

Нещодавно ми мали змогу поспілкуватися з одним зі засновників фотошколи Emotion – фотографом і професіоналом своєї справи — Юрієм Стьопкіним.

“Ми намагаємося дати знання, щоб максимально полегшити людині початок, забезпечити швидкий стрибок, щоб пізніше могти зосередитися на більш складних технічних питаннях.”

Люди з різними характерами, з різних сфер діяльності на початку свого творчого шляху роблять абсолютно однакові помилки. І ми відразу показуємо що і як варто робити, а що – ні, акцентуючи увагу саме на поширених помилках, щоб врешті досягти достойного результату. Ми вчимо не тільки як знімати фото для домашніх архівів, але й для серйозної творчої чи комерційної діяльності.

Фото-натюрморт учениці фотошколи Марії Копчак

Фото-натюрморт учениці фотошколи Марії Копчак

Щодо кількості людей, які проходили у нашій фотошколі навчання – точний рахунок не ведеться, але ми маємо вже близько трьохсот випускників.

Люди приходять у фотошколу з різних причин. Не всі приходять, щоб стати професійними фотографами, багато хто йде до нас, щоб навчитися фотографувати для себе. Часто люди переоцінюють можливості фотошкіл – ми лише даємо легкий старт, далі діло за самою людиною, за її бажанням працювати і прикладеними зусиллями.

Щоб почати займатися фотографією не обов’язкові початкові навики чи досвід, адже це не те саме, що серйозно займатися живописом, де потрібна певна моторика чи здібності. З фотографією все трохи простіше. Звісно ж у цьому занятті є й свої нюанси.

Але перевагою фотографії є те, що можна просто взяти камеру, йти по місту і знімати. Фотоапарат завжди може бути з тобою, що дозволить зробити знімок в будь-який момент.

Пейзажне фото. Оля Дучинська

Пейзажне фото. Оля Дучинська

“Фотографія – це універсальний вид творчості.”

Однозначно цим варто займатися. Якщо б я, наприклад, порівняв той період життя коли я не займався фотографією і той коли почав займатись, то можна з певністю дійти висновку, що заняття фотографією кардинально міняє погляд на навколишній світ. На буденні речі починаєш дивитись по-іншому. Це те, що я завжди намагаюся пояснити і розповісти студентам.

Портретне фото. Софія Колівошко

Портретне фото. Софія Колівошко

Щодо запитання чи дорого займатись фотографією – знаєте, все це відносно, адже якщо Ви вирішуєте професійно чимось займатись, то це однозначно вимагає певних коштів. Ціни на хороші фотоапарати більші ніж 1000 долларів, хоча, якщо подивитись на користовану техніку, то доволі пристойну камеру можна купити вже за 500-600 долларів.  Але на початку потрібно мати гроші для старту.

Питання “Чи кожен може стати фотографом?” мені часто задають студенти. Так, я дійсно вважаю, що пристойно фотографувати можна навчити кожну людину.

“Якщо Ви хочете займатись фотографією професійно, але не ще не впевнені – обов’язково йдіть до своєї мети і розвивайте мистецтво фотографії в Україні.”

Небуденні "будні" фотошколи Emotion

Небуденні “будні” фотошколи Emotion

Українська фотографія отримала велике задоволення від інтерв’ю з Юрієм Стьопкіним та відвідин фотошколи Emotion. Тому, думаю, ми матимемо змогу поспілкуватись з ними ще не один раз.

Юрій Стьопкін — один зі засновників фотошколи EmotionEmotion: Юрій Стьопкін

Один із засновників львівської фотошколи Emotion
Дізнатись більше про фотошколу можна на сайтах:
vk.com/school_emotionphoto
facebook.com/emotionphoto.me
emotionphoto.me

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.