Павло Пивовар – призер конкурсу “Осіння фотографія 2016”

Павло Пивовар – талановитий фотограф та призер конкурсу «Осіння фотографія 2016». Про свої перші кроки у фотографії, улюблені жанри та плани на майбутнє він розповів «Українській фотографії» в інтерв’ю.
Зйомкою займається вже досить давно, понад десять років Павло Пивовар присвятив цьому виду діяльності.

Почалося з того, що мені подарували Зеніт 🙂 Але бажання
фотографувати з’явилось раніше, коли побачив фото різних комах у
книзі. Хоч комах я у житті фотографував мало 🙂

Почалося ж усе з усім відомого «Зеніту». Ще до того він почав захоплюватися фотографіями, які бачив у різноманітних книгах, а вже після отриманого «Зеніту» зрозумів, що у своєму житті фотографії буде приділяти набагато більше часу.

Зимова фотографія

Інфрачервона фотографія. Створена переробленим Canon 30d

Ранковий туман

Зимовий туман у селі Лазещина

Фотографія зайняла у його житті вагоме місце – із простого захоплення переросла в улюблену роботу. З того часу в об’єктив його фотоапарату потрапляло багато різноманітних жанрів. Серед них весільне фото, реклама, зйомки інтер’єру, портретні фото, макрозйомки. Проте, улюбленим жанром був і залишився пейзаж, у якому Павло Пивовар може втілити усі свої ідеї та проявити фотографічну майстерність.

Найулюбленіший жанр – це звичайно пейзаж 🙂

Проте, Павло зізнається, що його улюблений жанр вимагає неабиякого терпіння. Проте, наполегливість фотографа дозволяє йому втілити у своїх фотографіях ті картини, які він малює у своїй уяві. І ще, Павло впевнений у тому, що саме пейзаж дарує йому задоволення та схиляє у його у мистецтво. Адже там, де комерція, мистецтва стає менше, а саме у пейзажі він може на 100% поринути у світ мистецтва фотографії та насолодитися ним досхочу.

Шукав в інтернеті, які є фотоконкурси і натрапив на “Осіння фотографія 2016”.

Осінні гори

Кривопілля. Фото, що стало призером конкурсу “Осіння фотографія 2016”

Про конкурс «Української фотографії» дізнався випадково, переглядаючи в Інтернеті можливості зарекомендувати себе. До того часто брав участь в інших конкурсах, що стосуються фотографії та навіть ставав переможцем.

Про те, яке ж фото запропонувати журі для конкурсу «Осіння Фотографія 2016» довго не замислювався. Саме фото «Кривопілля» на його думку ідеально підходило сюди – воно і красиве, і унікальне, і ефектне. Такої ж думки було журі конкурсу, яке похвально оцінило дану роботу Павла Пивовара. Мабуть, це і через те, що дивлячись на цю фотографію, відчуваєш, що вона зроблена з ентузіазмом та любов’ю, адже саме пейзаж, що зображений у кадрі – улюблений жанр Павла.

Проблема у тому, що я хочу досягнути унікального, притаманного тільки
мені, стилю фотографії. Такого, щоб відрізняв мої фото поміж всіх
авторів. І ще такого, яке буде зрозуміле глядачу. А таких фото я ще не створив
🙂

Фотографія в горах

Синевирський перевал

Зима в Колочаві. Павло Пивовар

Ранішнє світло над селом Колочава

Проте, сам Павло Пивовар не вважає це фото надзвичайним. Хлопець стверджує, що у його арсеналі є фотографії, які йому подобаються, але немає таких, якими він задоволений на 100%. Проблему бачить у тому, що ще не досягнув унікального та, притаманного лише йому, стилю.
Саме тому, Павло вважає, що своє справжнє професійне фото він ще не зробив. І до такого, оригінального та неповторного він прагне та робить усе, щоб якнайшвидше його отримати!

Павло Пивовар

Фотограф, призер конкурсу “Осіння фотографія 2016”

Рідне місто – Торчин, Волинська область.
Фотографією займається близько десяти років. Спеціалізується на пейзажній зйомці. Вважає, що саме пейзажна зйомка дозволяє розвиватися якнайкраще та бачити у фотографії справжнє мистецтво.

Ознайомитися з роботами Павла Пивовара
Сторінка в соц. мережах

There is 1 comment for this article

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.