Олександр Вівчарик

Олександр Вівчарик – фотограф, з яким сьогодні хоче Вас познайомити “Українська фотографія”. Його фото справді заворожують та викликають неймовірні емоції.

Олександр – звичайний любитель, що лише своєю любов’ю до фотографії та наполегливістю досяг значної майстерності, адже з фотографією раніше в його освіті не було нічого спільного.

“Я просто любитель. Мені просто подобається це робити. Я навчаюся багато чого і прагну досконалості”

Фото з висоти

З висоти пташиного польоту

Оман. Олександр Вівчарик

Загадковий Оман

Спочатку, як і більшість людей, купив собі звичайну, так звану у народі, “мильничку” та фотографував усе, що траплялося. Любов до фотографії розвинулась у ньому з іншого захоплення – подорожей. Олександр зізнається нам, що подорожі – це його стихія, він дуже багато подорожує по світу. Відповідно, бачачи навколишню красу на власні очі, у нього виникає бажання поділитися нею з іншими людьми, розповісти про невідомі традиції та культури. А він певен, що найдостовірніше передати всю красу побаченого він може одним простим способом – фотографією. Також згадує, що саме в цей початковий період зацікавлення фотомистецтвом, його син теж почав ним захоплюватися. Проте, якось так склалося, що син це діло закинув, а от Олександр почав розвиватися і старався щораз досягти більшого. Так купив і свою першу “дзеркалку” та почав з кожним днем удосконалюватися все більше.

“Я ніколи не шукаю місця для зйомки, все приходить спонтанно, в подорожах немає часу на підготовку”

Воспад Ігуасу. фото Олександра Вівчарика

Неймовірний воспад Ігуасу

Пустеля. Олександр Вівчарик

Вечір в пустелі…

Олександр зізнається, що розглядає себе як фотолюбителя. Для нього професійне фото – це можливість заробити кошти, а не задоволення від того, що робиш. Йому ж просто подобається займатися тим, чим він займається, постійно рости та розвиватися у фотомистецтві. Його мета – щораз кращий та якісніший знімок. От і все, що спонукає його творити.

У його колекції чудові фотографії із різних куточків світу. Нам було дуже цікаво дізнатися, як же Олександр знаходить такі чарівні місця. На що він із усмішкою відповідає, що спеціально ніколи не шукає місць для зйомок, все приходить спонтанно, правильні та потрібні місця знаходять його само собою 🙂 Маршрути він прокладає згідно зі своїм бажанням відвідати те чи інше місце, а от фотографія в цікавих для нього об’єктах, безперечно, і сама стає цікавою.

“Я люблю всі свої роботи…якісь більше, якісь менше, а ті, що мені не подобаються відразу – я просто видаляю і забуваю про них”

Краб. Фото Олександра Вівчарика

Тим часом на Мальдівах…

Природа Мадагаскару

Чарівний світ Мадагаскару

Згадує, що за той час, поки знімає, кілька раз брав участь у конкурсах, проте не являється прихильником таких заходів. Знімає просто для себе, бо любить це та відчуває інтерес до красивих фотографій.

Олександр Вівчарик з позитивом відноситься до фотографії в нашій рідній країні та сподівається на те, що з фотомистецтвом тут все складеться якнайкраще.

Ми ж дуже вдячні Олександру за чудову розмову та бажаємо ще більше нових маршрутів та творчого натхнення, щоб його прекрасні нові фото, тішили наше око щоразу, коли захочемо відкрити його сторінку та ними помилуватися.

Олексндр ВівчарикОлександр Вівчарик

Фотограф

Рідне місто – Одеса. Захоплюється подорожами, в яких і черпає натхнення для своїх фотографій. Вважає себе більше фотолюбителем, ніж професійним фотографом.

Познайомитися з роботами Олександра можна за посиланням:
photographers.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.