Наталія Разумейко про фотографію та натхнення

До фотографії в моєму житті, я й не здогадувалася, що є творчою людиною. Я ніколи раніше не відчувала такого потягу до роботи. А тут я провалююся у часі. Мені його не вистачає. Фотографія — це те, що мене наповнює, не дає мені спокою, що викликає бажання постійно щось знаходити… Я зараз, скоріш, кажу не тільки про фотографію новонароджених. А про фотографію взагалі. Я людина відчуттів. А фотографія дозволяє виражати себе на дуже тонких рівнях. Фотографія може показати те, чого звичайним оком не побачити. Фотографія може зупинити і вирвати з цього світу, зануривши тебе в світ, наприклад, якогось одного портрету…

Героїня сьогоднішнього інтерв’ю “Української фотографії” — Наталія Разумейко, одна з найкращих фотографів новонароджених в Україні. Вона не тільки прекрасно фотографує, з Наталією також дуже приємно спілкуватися 🙂

Фотографія новонароджених. Наталія Разумейко

Немовля. Автор Наталія Разумейко

 

Вона ніколи не мріяла бути фотографом. Навіть не думала про це. Наталія Разумейко бачила себе в психології і займалася цим з великим задоволенням. Історія її захоплення фотомистецтвом, на думку Наталії, починалася дуже банально.

“Я народила першу дитину і мені захотілося мати “професійні” світлини з нею. А по моїй тодішній логіці це питання вирішував професійний фотоапарат 🙂 Який до речі, вибирала навіть не я. Перший час я знімала на автоматі, потім мені стала цікава одна дрібниця, потім інша… І так мої ночі, перетворились на захоплюючий світ навчання. Вклавши дитину спати, я гуглила цікавинки про тонкощі фотографування і намагалася втілити це в життя”.

Фото дитини. Наталія Разумейко

Новонароджена дівчинка

Наталія Разумейко так любить свою роботу, що під час зйомки її ніколи нічого не дратує. Але й дійсно, коли фотографуєш таких прекрасних маленьких людей, що ж може дратувати?

Наталія спробувала себе в багатьох жанрах фотографії. Але довго не могла зрозуміти де ж саме “її” жанр. Коли вона починала знімати професійно новонароджених, це було щось нове і дуже цікаве. Такою фотографією в нашій країні і близьких державах, майже ніхто ще не займався.

Дитяча фотосесія

Фото дитини. Наталія Разумейко

“Новонародженні діти це щось фантастичне. Це такий кайф стикатися з іншим світом. А для мене ці малі взагалі як космос. І я знаю, що вони виростуть, і всі навколо не зможуть точно згадати, як виглядала та дитина п’яти днів від народження. Ви уявляєте? 5 днів! А на фотографії це залишиться назавжди. А потім вони будуть перегортати книгу з тими світлинами, милуватися. І коли діти будуть одружуватися, батьки їм зроблять маленький фільм, де використають також ці фотографії, всі гості будуть дивуватися, а родичі і близькі розчулено втирати мокрі очі… Мені подобається думати про свою роботу ось в такому контексті”.

Наталія зізнається, що часом буває, коли вона дуже втомлюється, вичерпуються запаси енергії, і вона не хоче нічого робити. Але саме для цього, мабуть, і вигадали відпустку 😉 Це допомагає відволіктись та робити щось інше. А інше для Наталії це все одно фотографія.

Дитяча фотозйомка

Фото немовляти. Наталія Разумейко

“Професійного вигорання в любій професій ще ніхто не відміняв. Тому треба і переключатися інколи і обов’язково надихатися чимось”.

Серед українських фотографів, які її надихають, Наталія Разумейко невагаючись каже, що це Марта Сирко. Те що робить вона, Наталія може розглядати не відриваючись. Дуже класними вона вважає також дует Anna&Alex, Наталія любить їхні картинки.

Новонароджене малятко

Фотосесія з перших днів

Але найбільше підтримував і підтримує та надихає Наталію в роботі її чоловік. Як і кожний митець, який постійно вдосконалюється, Наталія Разумейко далеко не завжди впевнена в собі і багато в чому сумнівається. І тоді їй просто необхідно про це поговорити. І саме чоловік терпляче (а інколи й не дуже терпляче 🙂 ) вислуховує всі її розповіді тисячі разів. Постійно дає поради, просто підтримує і надихає.

Ми дякуємо Наталії за інтерв’ю, а вам бажаємо, щоб і вас супроводжувала така любов до своєї роботи та натхнення, як і цю прекрасну фотохудожницю.

Наташа РазумейкоНаталія Разумейко

Фотограф новонароджених

Живе і працює в Києві. Фотографією почала захоплюватись після народження першої дитини. Зараз, окрім зйомки новонароджених, Наталія починає знімати портрети. Назва її серії робіт у цьому жанрі — “Глибокий портрет”.

Детальніше ознайомитись з фотографіями Наталії можна за посиланням:
newborn.love

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.