Фешн-фотограф Юлія Крайст

Сьогодні в об’єктиві “Української фотографії” Юлія Крайст – одна з найвідоміших українських фешн-фотографів та арт-директор першого українського агенства, що займається фото-продакшеном “TWIN PICS”.

Професійною зйомкою Юлія займається вже близько восьми років. А почалося все з простого захоплення. У школі Юлія полюбляла робити фотографії своїм однокласникам на плівкову “мильничку” і тепер ці кадри переглядає з посмішкою. Тоді вона не знала, що це переросте у щось більше.

Портретне фото. Юлія Крайст

Фотографіям Юлії притаманний особливий стиль

Модель у білизні

Ніколи не знаєш, коли захоплення може стати професією

Ще навчаючись в університеті, вона отримала пропозицію щодо зйомок для одного видавництва. Звичайно ж, дівчина свою можливість не проґавила. Знайома-редактор запропонувала Юлії зняти репортаж з відкриття магазину для видавництва PINK. А після успішної б’юті-фотосесії наступного дня, талановиту дівчину помітили та через деякий час запросили у штат видавничого дому “Вавілон” (PINK, Officiel, Officiel Home, XXL).

Дуже добре пам’ятаю той заряд позитиву та відчуття того, що настають великі зміни.

Фотомодель

Юлія любить свою роботу. Це прекрасно видно у її роботах

Фешн-фотографія

У фешн фотографії багато місця для творчості

Сьогодні Юлія Крайст згадує, що цей час був для неї просто незабутнім. Адже це був період, коли вона мала можливість навчатися, набиратися досвіду самостійно та постійно розвиватись.

Це була робота на межі ризику, адже могло і не вдатися. Три роки були дуже стресовими та насиченими – людьми, роботою, цікавими відкриттями.

Роботу свою Юлія любить за те, що саме у фешн-фотографії вона може втілити у життя свої ідеї та можливості художника. Фешн – це площина, де вона може творити свою власну художню історію і демонструвати її людям.

Портрет дівчини

Фотографії, які підкреслюють образ моделі

Фотомоделі на зйомці. Фото Юлії Крайст

Налагодження контакту з моделями є однією з основних складових зйомки

Раніше Юлія пробувала себе у різних жанрах. Знімала і НЮ, і репортаж, і їжу. А потім зрозуміла, що найближча їй фешн зйомка. Адже фешн – це ідеальний жанр у фотомистецтві, який має багато незаповнених ніш, де є куди рости, та є про що творити.

Для мене світ моди – це ідеальна колаборація творчості та комерції.

Для Юлії досить важливим є той факт, що у її роботі можна і треба застосовувати організаторські та аналітичні здібності. І саме у проекті “TWIN PICS” Юлія сповна може їх використовувати.

Дівчина. Чорно-біле фото

Краса і стиль у всьому. Це і є фешн

Фешн-фотографія

Особливе художнє бачення фотографа

На кожному проекті Юлія з партнерами по бізнесу вчиться чомусь новому, оскільки будує свій шлях самостійно. Але найбільший урок – це чути клієнта і навести комунікацію так, щоб і самим бути почутими. Тоді є гарантія в успішному поступі проекту.

Контакт з моделлю Юлія Крайст вважає найінтимнішим процесом під час зйомки. Складно працювати з людиною в кадрі, якщо в тебе самої проблеми з контактом. На це пішло чимало часу, але зараз Юлії все вдається дуже легко, головне не боятися робити те, що потрібно для результату.

Фотомодель. Фото Юлії Крайст

Українська фешн-фотографія у надійних руках

Фотомодель

Ніжність…

На питання: “Що найбільше дратує під час зйомки?” Юлія відповідає, що як людина із завищеними вимогами до себе і до тих, хто її оточує, дуже не любить, коли люди виконують свою роботу без інтересу. Проте, почувається щасливою, що команда, з якою вона працює, не дає їй приводу хвилюватися. А ще, чесно зізнається, що жоден фотограф або арт-директор не любить коли клієнт сам намагається поринати у процес більше, ніж від нього вимагається, бо це приносить певний дискомфорт.

Кожен мій проект я одночасно і люблю і не люблю. Щоб полюбити зйомку мені потрібно поглянути на неї через півроку. Але іноді з’являються люди, які готові купити твій кадр, щоб милуватися ним у себе в будинку, і це відразу ж змушує закохуватись у свою роботу знову 🙂 Або ж буває так, що ти захоплений своїм кадром, а його ніхто крім тебе не розуміє! Але в цьому є й своя магія. Художники мене зрозуміють.

Юлія КрайстЮлія Крайст

Фотограф та арт-директор

Рідне місто – Київ.
Фотографією займається вже більше восьми років. Улюблений жанр – фешн. Вважає, що саме цей жанр дозволяє їй розвиватися та втілювати у життя свої ідеї.
Також Юлія – арт-директор агенства по створенню візуального контенту “TWIN PICS”.

Ознайомитися з фотографіями та роботами Юлії Крайст можна тут:
juliia-christ.tumblr.com
facebook.com/twinpicsagency

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.