Літо у фотошколі “Emotion”

Літо у фотошколі "Emotion"Літо у фотошколі “Emotion” буде дуже цікавим! Ви зможете відвідати:

    • Курс “12 кроків до майстерності” спеціально для тих, хто робить свої перші кроки в світ фотографії. Вас навчать працювати з камерою, розбиратись з фотографічними поняттями, будувати кадр і як об’єднати ці знання у сюжетних зйомках, та як за допомогою обробки фотографій отримати кращий результат.
    • Курс “Весільна фотографія від А до Я” побудований на практичних заняттях і порадах щодо зйомки та обробки весільних фотографій: як працювати з парою, як співпрацювати з асистентом і ще багато корисних деталей які допоможуть вам підвищити свій професійний рівень.
    • “День фотографії для початківців” – одноденне інтенсивне заняття для всіх, хто хоче навчитись фотографувати, але немає достатньо часу на курси, в кого при самостійному освоєнні мистецтва фотографії виникає багато незрозумілих питань та для тих, хто хоче з чогось почати.
    • Курс “Студійна зйомка” – створений для новачків у студійній фотозйомці, але буде цікавий і тим, хто вже встиг спробувати себе у ролі студійного фотографа, допоможе вам зрозуміти як правильно застосовувати додаткове обладнання для отримання кращих результатів.

Приєднуйтесь до навчання – проведіть літо з користю!

Детальна інформація:
emotionphoto.me

Реєстрація за телефонами:
(097) 50-79-720
(093) 14-70-757

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.