“Фотографія для школярів”. Фотокурс

Фотографія для школярів “Фотографія для школярів” – базовий курс фотографії розроблений для дітей віком від 10 років. Програма адаптована як за змістом, так і за часом проведення занять. Практика допомагає не тільки закріпити знання, але зацікавити у процесі фотозйомки.

Якщо Ви хочете розвивати творчі навички вашої дитини – фотографія ідеальне рішення, і чим швидше Ваша дитина почне практикуватись у цьому мистецтві – тим більше шансів на успіх. Фотошкола “Emotion” допоможе стати частиною світу фотографів, розвинути творче бачення та навчитись використовувати можливості фотоапарата.

Пройшовши цей курс, Ваші діти навчаться користуватися своєю фотокамерою, дізнаються її можливості і додаткові функції. Слова діафрагма, витримка, iso більше не будуть викликати питання.

В курсі враховано, що діти часто можуть не бути настільки сконцентрованими як дорослі, тому курс розроблений таким чином, що їм не буде часу нудьгувати. Курс “Фотографія для школярів” відрізняється від інших, більш динамічною подачею матеріалу і своєчасним закріпленням отриманих знань на практиці.
Після закінчення надається сертифікат і знижка -10% на інші курси у фотошколі!

Початок навчання:
Триває запис

Вартість навчання:
1500 грн

Тривалість курсу:
8 занять, або 1 місяць

Контакти:
emotionphoto.me
emotionphoto.me@gmail.com
(097) 507 97 20
(093) 147 07 57

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.