Безкоштовний семінар “Використання фотографування у навчанні й вивченні англійської мови”

Безкоштовний семінар в Києво-Могилянській Академії
Запрошуємо Вас на унікальний безкоштовний семінар англійською мовою, що спонсорується Посольством США в Україні, “Використання фотографування у навчанні й вивченні англійської мови”.

Як використовувати фотографування у викладанні/вивченні англійської мови

Студенти можуть використовувати камери на своїх телефонах не лише для селфі, а й як інтерактивний і цікавий інструмент для вивчення мови. На цьому семінарі, учасники розглянуть вправи й уроки з використанням фотографування для збагачення словникового запасу і тренування навичок усного мовлення, творчого письма, спосіб для самовираження і залучення у громадське життя. Презентер розкаже, як адаптувати ці вправи для для студентів всіх рівнів володіння англійської мовою, і фотографів будь-якого рівня.

Презентер – Крістал Бок Тіссен, викладач-методист з США.

Крістал викладала англійську мову протягом багатьох років в різних країнах, в тому числі в Луганську, Україна, і наразі працює інструктором з викладання англійської мови в Університеті штату Небраска, США.

Крістал Бок Тіссен є професійним фотографом, яка спеціалізується на весільній і туристичній фотографії; в якості фотографа, Крістал відвідала 36 країн і 25 штатів США.

Дата і час: 1 липня 2016 о 16:00

Місце: Києво-Могилянська академія, вул. Сковороди 2, корп. 3, кімн. 121

Реєстрація: (044) 425-77-75, (067) 230-76-19, etrc_kyiv@yahoo.com

Детальна інформація: etrckyiv.com
facebook.com/etrc.kyiv

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.