Безкоштовно

Онлайн-семінар “Як знайти власний стиль у фотографії?”

Онлайн-семінар Марти ТроцюкЯкщо ви любите фотографувати, хочете робити це добре і не так як всі, у вас є шанс цікаво провести сьогоднішній вечір! Марта Троцюк запрошує на безкоштовний онлайн-семінар “Як знайти власний стиль у фотографії?”

Майже всі хто починає серйозно займатися фотографією стикається з величезною проблемою: як відрізнятись від інших? Адже фотографів дуже багато, тому завжди хочеться знайти себе, свій особливий неповторний стиль. Інколи, навіть через роки питання не зникає. Ні найкрутіша фототехніка, ні фотокурси, не допоможуть знайти найскладніше – свій особистий стиль у фотомистецтві. Це лише частини шляху, який потрібно пройти. Тому довго чекати поки все станеться само собою і з роками прийде не лише досвід, а й самобутність, теж не варто!

Варто розуміти, що:

  • Хороша техніка може забезпечити якісну фотографію, але зовсім необов’язково цікаву.
  • Фотокурси можуть дати вам знання, та не завжди розуміння та мету вашої творчості.
  • Досвід та час відточить майстерність, реакцію, та не обов’язково відчуття ситуації, підхід до неї та особливе бачення.

Фотографії можуть бути цікавими, але як зробити так, щоб про них говорили, щоб люди хотіли їх розглядати, щоб глядачу стало цікаво, а хто ж є автором цієї роботи? Але все простіше, ніж ви думаєте 🙂

Тому поспішайте зареєструватись на семінар та отримати відповіді на ваші питання. Також на вас чекатиме корисний та цікавий бонус!

Детальна інформація про онлайн-семінар та реєстрація за посиланням нижче.

Деталі

Дата:
18 Жовтня, 2016
Час:
19:00
Вартість:
Безкоштовно
Подія Tags:
, ,
Веб-сайт:
http://martatrotsiuk.com/style

Організатор

Марта Троцюк
Веб-сайт:
martatrotsiuk.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.