2500 грн

Фототур “Осінні тумани Говерли”

Фототур "Осінні тумани Говерли"У програмі подорожі – зйомка карпатських ранкових туманів, нічна фотозйомка в горах. Кожен учасник отримає індивідуальні консультації щодо особливостей зйомки гірських пейзажів, специфіки нічної зйомки зоряного неба, обробки пейзажних знімків.
Відмінна можливість виїхати з міст на вихідні в гори! Такий фототур – найкращий спосіб для “перезавантаження” у звичному життєвому ритмі. Пройтися по горах, доторкнутися до скель та переночувати під зірками.

Програма фототуру:

  • День 1 (01.10.) Зустріч учасників на залізнодорожному вокзалі міста Івано-Франківськ, переїзд в с. Заросляк, розміщення, знайомство учасників. Після обіду – штурм Говерли. Зйомка заходу сонця і зоряного неба.
    Ночівля в готелі біля підніжжя.
  • День 2 (02.10.) Зйомка світанку на навколишніх пагорбах, відпочинок. Спуск в готель, обід і від’їзд в Івано-Франківськ. Програма може змінюватися в залежності від погоди і побажань учасників туру.
  • Вечір (02.10-03.10) Переїзд з Івано-Франківська.

Рекомендації: підготуйтесь до того, що ходити треба буде багато, буде підйом в гори з пристойним набором висоти. При собі необхідно мати теплий одяг (теплі штани, рукавички, куртку-вітрівку, головний убір та ін.), зручне міцне взуття, трекінгові палки, спальник, термос, ліхтарик, вашу індивідуальну фототехніку та аксесуари (камеру, штатив, запасний комплект акумуляторів, ноутбук і т.п.).

Якщо у Вас немає якогось елементу спорядження чи обладнання, попередьте організаторів туру. Вам зможуть надати штатив, ноутбук, фотокамеру на час майстер-класу.

Фотографом, який супроводжуватиме Вас у цьому фототурі та надаватиме корисну інформацію по фотозйомці, буде відомий український фотомитець Віталій Башкатов.

Більш детальна інформація про фототур за посиланнями нижче.

Деталі

Початок:
1 Жовтня, 2016
Кінець:
3 Жовтня, 2016
Вартість:
2500 грн
Подія Tags:
, ,
Веб-сайт:
http://outdoorguides.com.ua/trip/osennie-tumany-goverly/

Організатор

OutdoorGuides
Телефон:
+38(067)320 69 07
Ел. пошта:
info@teamx.com.ua
Веб-сайт:
http://outdoorguides.com.ua/

Місце проведення

Говерла
Говерла Ukraine
+ Календар Google

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.