Сергій Михалків – майстер жанру НЮ

Сергій Михалків – львівський фотограф, майстер фотографії у стилі НЮ. Його роботи неодноразово займали перші місця на різноманітних конкурсах та експонувалися у галереях закордоном.

Сергій Михалків. Жанр НЮ

Сергій Михалків – майстер фотографії у жанрі НЮ

Оголена жінка. Жанр НЮ.

Фотограф, який тонко відчуває жіночу натуру

Проте те, що фотографія його покликання він зрозумів не одразу

Сергій у нашому інтерв’ю ділиться спогадами. Згадує, що в той період, коли він навчався у школі, величезною популярністю користувалися фільми про кунг-фу. І всі мріяли навчитися цьому бойовому мистецтву. Проте, книжка про кунг-фу у школі була лише одна. І що ж робили діти? Брали до школи батьківські фотоапарати типу Зеніт чи ФЕД і фотографували сторінки цієї самої книжки. В цей час Сергій такий фотоапарат навіть боявся брати в руки. Тому ніщо не віщувало того, що він стане фотографом.

Я боявся в руки брати цю камеру, і якби хтось тоді сказав, що я буду фотографом, лиш посміявся би.

Зйомка НЮ. Оголені дівчата

У кожній моделі фотограф бачить індивідуальність

Сергій Михалків. Фото в стилі НЮ

Фотографії Сергія Михалківа заворожують…

Поштовхом до фотографії стала зовсім інша робота

В 1997 році Сергій Михалків почав працювати у Львівському палаці мистецтв, обрамлювачем живопису, графіки, фотографій. Рік по тому йому випала нагода оформити виставку, яка проходила у Палаці мистецтв. І саме тут він зробив перший крок до того, щоб почати фотографувати.
Один чоловік, який приніс свої роботи на виставку, в якості завдатку залишив CANON AE-1, з набором оптики та спалахом. І так сталося, що власник за цим фотоапаратом так і не прийшов. Сергій Михалків зробив ним кілька кадрів, і його заполонив вир фотомистецтва.

Чоловік, котрий приніс роботи на оформлення залишив в якості завдатку CANON AE-1. Паралельно, за цими всіма клопотами, познайомився з чарівною жінкою, закохався, захотілось зробити фотографію, зафіксувавши момент прекрасного…Тут і давно забутий фотоапарат став в пригоді, так як власник по нього більше не приходив.

Сергій Михалків почав активно фотографувати

Було все – і псування плівки, і невдачі, і перші злети.
Потім так сталося, що Сергій поїхав працювати до Англії, і заробивши там, купив собі нову камеру, студійне світло та іншу техніку. Повернувшись до Львова, орендував квартиру, яку обладнав під творчу студію. Тоді Сергій Михалків зрозумів, що йому найближча студійна зйомка. Адже студія завжди гарантує контрольоване світло, тепло і комфорт. І з того часу до душі теж йому припав жанр НЮ. Він створив для цього жанру своє бачення та навіть назву – Інтимний жіночий портрет.

Дівчина в дзеркалі. Містика.

На межі реальності

НЮ. Чуттєве НЮ

НЮ – жанр, що дозволяє відчувати

Ну і жанр НЮ, сам по собі теж сформувався як основний, хоча зараз називаю його Інтимний жіночий портрет.

Зізнається в інтерв’ю, що спочатку знімати цей жанр було досить складно. Проте, згодом, саме у процесі зйомок, навчився абстрагуватись, при цьому, усю енергію, яка накопичувалася під час зйомки перетворювати в чудові оригінальні кадри.

Спочатку було надзвичайно складно мені, молодому чоловіку, отак дивитись на всі дівочі принади. Навчився абстрагуватись, розмовляти, жартувати з дівчатами, при цьому не гасячи в собі сексуальну енергію котра накопичується, а перетворювати її в фантазії, образи на плівці.

Хоча, Сергій згадує, що траплялося і таке, що працювати було надзвичайно складно. На це було дві причини. Перша – модель занадто приваблива, друга – модель занадто скромна. І коли модель дуже сором’язлива, її потрібно довго просити фотографуватися, вмовляти і переконувати, витрачається настільки багато енергії, що на зйомку сил не вистачає. Проте, він старається домовлятися з моделями, щоб таких ситуацій не траплялося, та час, призначений на зйомку, був повністю зайнятий фотомистецтвом.

Свою енегрію Сергій спрямовує на створення унікальних робіт

Свою енергію Сергій спрямовує на створення унікальних робіт

Інтимний портрет у виконанні Сергія Михалківа

Інтимний портрет у виконанні Сергія Михалківа

Сергій фотографує вже близько 15 років

За цей час встиг зробити багато. Серед досягнень проведення збірних та персональних виставок в багатьох містах України (Львів, Одеса, Київ), а також виставка в Лондоні. А ще, не можна оминути увагою його перемогу в українському конкурсі Playboy у 2009 році і призове місце у 2013.

Проте, незважаючи на значний успіх та багаторічну працю у цій галузі, Сергій Михалків не збирається зупинятися на досягнутому та прагне творчого вдосконалення і підкорення особистих вершин.

Serhiy MykhalkivСергій Михалків

Фотограф жіночого НЮ

Рідне місто – Львів.
Вже близько п’ятнадцяти років займається фотографією.
Улюблений жанр – жіноче НЮ, яке він називає Інтимним жіночим портретом. у 2009 році став переможцем всеукраїнського конкурсу журналу Playboy .

Ознайомитися з фотографіями Сергія можна тут:
Сторінка Сергія Михалківа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.