Зимова фотографія 2016. Юрій Лагно

Сьогодні мова піде про одного з найсильніших учасників конкурсу “Зимова фотографія 2016”.
Юрій Лагно – цікавий як особистість і як фотограф, зокрема. Юрій нам розповів “Українській фотографії” про своє бачення фотографії та про себе, як про українського фотографа.

Юрій – за професією програміст, але фотографія вже понад п’ять років є його захопленням. Він присвячує цьому заняттю весь свій вільний час.

“Важко відповісти на питання, що саме спонукало мене зайнятися фотомистецтвом. Просто я раптово відчув необхідність взяти в руки камеру.”

Він не вважає себе професійним фотографом, хоча, видно, що дійсно вкладає в це заняття душу. Звісно, Юрій доволі по-філософськи сприймає життя і своє захоплення фотографією загалом, і своє улюблене фото ще тільки планує зняти у майбутньому.

Серед жанрів фотографії Юрій багато експериментував – у його доробку робота з макро зйомкою, портрети і пейзажі. Саме пейзажі знайшли відгук у його душі, і тепер – це його улюблений жанр. Не можемо з ним не погодитись – дивлячись на Юрієві фото пейзажів ми розуміємо, що він недаремно зосередився на цьому жанрі, адже вони дуже таємничі і цікаві для споглядання.

Юрій Лагно. Пейзаж

Пейзажі Юрія й справді надихають

“Найбільше у процесі зйомки я навчаюсь бачити світ”.

Юрій Лагно. Зимовий пейзаж

Таємничий пейзаж

Юрій Лагно. Кіт

Інколи варто взяти до рук камеру, щоб краще зрозуміти, який навколо прекрасний світ

Юрій Лагно. Дівчина в парку

Налагодження контакту з моделлю не є проблемою для Юрія

Особливих методів роботи з моделями Юрій не застосовує, він вважає, що просто потрібно вести діалог з моделлю і, завдяки цьому, обов’язково буде налагоджена співпраця.

“Я отримую задоволення від кожної фотосесії. Вона приносить щось нове: і у творчість, і в життя”.

Юрій, як зріла особистість та хороший фотограф, був впевнений у тому, що займе одне з призових місць у конкурсі “Зимова фотографія 2016” – і не помилився. Робота яку він представив на конкурсі – “Перший день зими” особлива тим, що дійсно була знята саме у перший зимовий день, це не просто назва, яка спала на думку. Це – одна з останніх фоторобіт Юрія.

Зимова фотографія 2016

Фото “Перший день зими”

І на завершення, “Українська фотографія” бажає Юрію успіху в улюбленій справі, творчого натхнення і дякує йому за інтерв’ю!

Юрій ЛагноЮрій Лагно

Призер конкурсу “Зимова фотографія 2016”

Юрій – фотограф з Чернігова.
Фотографією займається понад п’ять років, але професійним фотографом себе не вважає. Був переможцем фотоконкурсів, але у виставках Юрій участі не бере.

Посилання для ознайомлення з роботами Юрія:
photographers.ua/Jural/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.