Зимова фотографія 2016. Юлія Яровенко

У нашому інтерв’ю з призерами конкурсу “Зимова фотографія 2016” ми переконалися, що Юлія Яровенко – це та людина, яка із впевненістю може сказати, що зйомка є її улюбленим відпочинком і родом діяльності.
На даному етапі її життя вона більше сприймає фотографію як хобі, а не як один із видів її роботи.

Зізнається нам у інтерв’ю, що почала фотографувати всього кілька років тому, коли придбала дзеркальний фотоапарат. До цього користувалася звичайним плівковим фотоапаратом, потім “мильничкою” і фотографія для неї виконувала просто роль запам’ятовування певних життєвих подій, поки не переросла у щось набагато більше.

Хоча, мабуть, любов до фотографії закладена у неї генетично та передавалась із покоління в покоління. Юлія згадує, що фотоапарат у її домі був ще у далекому дитинстві.
Її батько в свої молоді роки любив фотографувати, і Юля, природно, теж брала участь в цьому, адже виконувала роль його улюбленої моделі, у неї багато дитячих фотографій зроблених татом.

Дівчина. Юлія Яровенко

Фотографія починалася із бажання творити прекрасно

Дитяча фотографія. Юлія Яровенко

Молодість живе майбутнім, старість – минулим і тільки дитинство – теперішнім…

Юлія з усмішкою згадує ті веселі події дитинства: “Фотографували тоді на “ФЕД-5” і потім в темній кімнаті самостійно проявляли плівку. У нас в домі ще досі збереглися усі необхідні прилади для цього процесу”.
Мабуть, до першої своєї справжньої фотосесії відносить зйомку подруги з її маленькою донечкою, саме тоді Юлія зрозуміла, що знімати дітей – це те, що їй дуже близьке.

“Перший мій “фото досвід” був з моєю подругою і її маленькою донькою. Мені дуже сподобалося як поводяться діти перед камерою, це дуже цікаво!”

У інтерв’ю ділиться, що зараз вона пробує себе у різних жанрах – пейзаж, вулична зйомка, репортажна, проте, говорить із впевненістю, що найближча їй зйомка діток та макрозйомка.

Макрозйомка. Юлія Яровенко

Фотографія здатна передати істинну красу

Макрозйомка. Юлія Яровенко

Макрозйомка – один із улюблених жанрів

Кожну свою фотосесію розцінює як беззаперечний досвід та можливість постійного навчання. Ну і звичайно – це можливість спілкування із різними цікавими людьми.

“Якщо говорити про зйомку людей, то до всіх потрібно знайти правильний підхід, відчути яка це людина. І якщо підхід знайдений – то зйомка проходить на відмінно!”

Юлія впевнена, що у роботі з людьми їй допомагає посмішка, адже нею вона показує свою відкритість до спілкування та гарної роботи.

Повертаючись до теми конкурсу “Зимова фотографія 2016”, який організовувала “Українська фотографія” можна сказати, що Юлія про сам конкурс дізналася, коли просто дивилася в інтернеті різноманітні сайти фотографій та вирішила перевірити й свою фортуну та професійність.
Про фото на конкурс, згадує Юля, довго не думала, оскільки саме те, яке подала, було найновіше та в цей момент вона була у нього просто закохана 🙂

Зимова фотографія 2016

Крижаний захід сонця

“Назва фотографії прийшла в голову дуже швидко. Це був дійсно захід сонця і все було покрито льодом… Я вирішила, що ця назва дуже романтична та мелодійна”

Сюжетне фото. Юлія Яровенко

В очікуванні дива

Апельсин. Юлія Яровенко

Юлія старається шукати красу у кожній деталі

А ще зізнається “Українській фотографії”, що у самих фотоконкурсах Юлія бере участь дуже рідко, і саме у нашому вперше посіла призове місце, чому була дуже рада та приємно здивована. Проте, у інтерв’ю вона визнає, що перемога для неї не є найважливішим аспектом. Важливим є те, що люди подивляться ці фото та оцінять їх або ж дадуть конструктивну критику.

Що ж стосується виставок, то Юля часто виставляє свої роботи на ФотоСушку в Одесі, де люди можуть милуватися мистецтвом фотографів та навіть взяти те фото, яке їм найбільше припало до душі собі на пам’ять.
Загалом, під час того, як брали в Юлії інтерв’ю, ми помітили, що вона людина мега позитивна та щира. Тому бажаємо їй заряджати енергією усіх своїх моделей і тоді, фотосесія пройде на висоті, а фото будуть яскравими та достойними уваги ще не одного фотоконкурсу!

 

Юлія ЯровенкоЮлія Яровенко

Призер конкурсу “Зимова фотографія 2016”

Живе і творить в Одесі. Фотографію вважає не професією, а улюбленим відпочинком. Серед улюблених жанрів – дитяча та макрозйомка. У фотоконкурсах рідко бере участь – “Зимова фотографія 2016” стала першим фотоконкурсом, де Юлія зайняла призове місце.

З роботами Юлії можна ознайомитись за посиланням:
vk.com/julichka1980

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.