Зимова фотографія 2016. Анна Леоненко

Анна Леоненко була за крок від перемоги у фотоконкурсі “Зимова фотографія 2016”, адже між її фотографією та першим місцем різниця була всього у декілька голосів, а це означає, що Аня – сильний конкурент та талановитий фотограф.

Фотографією Анна займається вже досить давно. Захоплюватися фотомистецтвом почала у далекому 2009 році. Згадує, що тоді у її користуванні була звичайна цифрова камера та вже тоді вона зрозуміла, що фотографія – це її захоплення і вона у жодному разі фотографувати не перестане. Почалося все з бажання закарбувати неймовірні українські пейзажі. Анна в інтерв’ю ділиться спогадом, що під час літніх канікул, коли вона відпочивала у бабусі, їй хотілося сфотографувати кожен чарівний краєвид, який бачило її око. Так просто, у неї з’явилося нове захоплення, яке стало невід’ємною частинкою її життя.

Ранок у Карпатах

Ранок у Карпатах

“Хотілося сфотографувати чарівні краєвиди села, квіти та все, що було навколо. Хотілося зберегти літо у всіх деталях. Так в мене з’явилося нове захоплення”.

Через два роки у неї з’явилася дзеркальна фотокамера і тоді вона ще більше поринула у світ фотографії. Результатом цього стала теперішня професійна зйомка.
Першу свою фотосесію провела на Харківській набережній. Фотографувала тоді подругу з її коханим, і з цього почався її шлях, як українського фотографа.

Артисти цирку «Kobzov». Неймовірна постановка

Артисти цирку «Kobzov». Неймовірна постановка

Кожен жанр фотографії приваблював Анну по-своєму, проте, склалося так, що найпоширенішими кадрами її фотоапарату є портрети та репортажі. Останнім часом її увагу привертає предметна та макрофотографія. Вважає це для себе своєрідним викликом, адже переконана, що предмети важче фотографувати, ніж людину, оскільки вони не мають емоцій і щоб зробити класне фото, треба дійсно постаратися. А такий жанр як макрофотографія дозволяє Анні побачити світ у найдрібніших деталях.

Одна з улюблених робіт. Коли звичайний дим виходить незвичайним...

Одна з улюблених робіт. Коли звичайний дим виходить незвичайним…

Анна зізнається нам в інтерв’ю, що вона людина комунікабельна і зазвичай зв’язок з моделлю їй знайти доволі легко. Проте, якщо модель не в гуморі, то Анна ділиться з нами прийомом, який завжди використовує у такій ситуації: «Треба навмисно забути зняти кришечку з об’єктиву і почати так фотографувати, модель це помічає і в неї зразу з’являється посмішка. Прийом особливо працює при зйомці великої групи людей».

“Чого я навчаюсь у процесі зйомки? Бачити сонце навіть у хмарну погоду. У всіх його сенсах”.

Art Smoke

Улюблене фото із серії «Art Smoke»

Про свою улюблену фотосесію, говорить із посмішкою на обличчі. Улюблена серія фотографій має назву – це “Art Smoke”. Вона чітко поставила завдання перед собою і друзями, які їй допомагали – потрібно створити шедеври. Друзі підійшли до справи досить серйозно. Їх задачею було через шприц розпилювати у воді фарби “гуаш”. Процес зйомки був захоплюючим та веселим, а фото після нього справді вийшли шедевральними.

Коли я попросила їх мені допомогти “створити шедеври”, вони і не підозрювали, що це буде. Їх задачею було через шприц розпилювати у воді фарби “гуаш”. Було дуже весело. Для образу їм хіба медичних халатів не вистачало. Мені навіть здалося, що їм ще більше сподобалось, ніж мені 🙂

Про конкурс “Зимова фотографія 2016”, у якому Анна брала участь та отримала призове місце, дізналася від свого знайомого, і в той же день вирішила взяти участь, адже у свої сили вірила, як і вірить у те, що думки матеріалізуються і налаштовувати себе потрібно лише на хороший результат.

“Так, дійсно вірила. Завжди треба бути впевненим в собі і в тому, що ти робиш. Наші думки матеріальні”.

Ідея для назви фото “Зимовий ранок” – виникла виходячи з історії її створення. Вранці Анна їхала на заняття в університет, та йдучи до зупинки помітила як чарівно сніг вкриває гілочки. Зупинилася і почала фотографувати і так захопилася процесом, що й на заняття спізнилась. Проте, як бачимо зараз, воно того було варте 🙂

Літній настрій

«Літній настрій». Фото, яке у конкурсі «Дари природи» відмітило журі серед багатьох інших робіт

Проте, конкурс, який проводила “Українська фотографія” для Анни не перший.
Вона брала участь і в інших конкурсах. Зокрема, в конкурсі “Дари природи”, що проводився на сайті Fotokto.ru, журі оцінило її роботу серед 800 інших робіт, що є неабияким досягненням.

А ще Анна досить активно бере участь у виставках.
Три роки тому була навіть організована її персональна виставка у технікумі, у якому Анна на той час навчалася. Її роботи виставлялися і на інших виставках у рідному місті:

  • “Моменти, від яких теплішає”
  • “Типовий Харків”
  • “Почуття в пікселях”
  • а також багатьох фотосушках.

Ми ж вдячні Анні за участь у нашому конкурсі, чудове інтерв’ю та пишаємося її наполегливістю, професійністю та вмінням побачити прекрасне у найпростіших деталях.

Анна Леоненко Анна Леоненко

Призер конкурсу “Зимова фотографія 2016”

Фотографією займається з 2009 року.
За багато років зйомки спробувала себе у різних жанрах. Пробувала свої сили у портретній, пейзажній зйомці, захоплювалася репортажем та вуличною зйомкою, займалася предметною.

Ознайомитися з роботами Анни можна за посиланням:
vk.com/ann_leo_photo
instagram.com/annet_leo_photo/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.