Ярема Островський

З Львівським фотографом Яремою Островським ми познайомилися під час фото-конкурсу Зимова фотографія 2016. Ярема люб’язно розповів, що саме його приваблює в фотографії і чому фотографія обов’язково повинна передавати щирі відчуття та емоції.

“Відчуття прекрасного у мене вже давно”

Все своє життя я створюю зображення. В дитинстві завжди малював, відвідував художню школу. Будучи підлітком, мені подобалось фотографувати будь чим, що попаде під руки. А коли з’явилися телефони з фотокамерами, то я використовував камеру телефона. Тут і побачили, що у мене щось виходить…

Перша зустріч. Соломія

Перша зустріч. Соломія

Перші фотографії були з плівкової мильнички. Знімав все підряд: природу, тіні дерев.
Чудово памятаю ці фото.

В мене в сім’ї не було фотоапарата і не було кому фотографувати. Тому і певний період часу не було взагалі ніяких сімейних фотографій. От я і почав фотографувати. Сподобалося, затягнуло.
Почавши працювати, заробив на перший фотоапарат.

Питаєте де і як я одержав знання, пов’язані з фото? Відповідь: своїм власним фотоапаратом. Перші кадри були тестом камери. Вдалий кадр вийшов на дачі, коли я “зловив” білку в польоті.

Вчився фотографувати сам. Читав різноманітні інструкції, книжки, набирався досвіду з власних помилок. Дуже довго вчився. Через декілька років вже почав ходити на семінари, МК, після яких мій рівень різко підріс.

з походу на г. "Хомяк"

З походу на г. “Хомяк”

Власну виставку не організовував.
Ще на початках декілька разів брав участь у фотосалонах, зокрема у Львівському салоні художньої фотографії, в жанрі портрету. Отримував нагороди, диплом, сертифікат, грамоту. Але мене це не дуже цікавить. Якщо я і вирішу робити персональну виставку, то це буде щось грандіозне.

із серії "на озері"

Із серії “на озері”

Я дуже багато знімав, була надзвичайна кількість цікавих фотографій та фотосесій. Люблю знімати провокативні серії, щось типу серії “Hate Love”. Тема і настрій фотосесії залежить від людей, яких я знімаю. А моя улюблена фотосесія – це та, яку я зніму наступного разу.

із фототуру "На вихідні у казку"

Із фототуру “На вихідні у казку”

Себе я позиціоную як портретний фотограф. Комерційні замовлення займають портрети, ню та весілля. В основному люди хочуть щось гарне і цього мені достатньо. Хочеться чогось неординарного, з незвичною темою, такого, що зачіпає за живе, заставляє зупинитися та задуматися.

Технічних таємниць у мене зовсім немає.
Основна робота — це концепція, робота з моделями.

кадр з вікна весільного кортежу

кадр з вікна весільного кортежу

Ярема Островський

Львівський фотограф

Корінний львівянин.
Займається поліграфією. Багато знань, пов’язаних з фотографією отримав під час навчання. І саме тоді зацікавився фотографуванням. Наразі під час роботи використовує знання, які отримав тоді під час навчання. Спеціальної освіти немає.

Ярема — фотограф-самоучка. А сьогодні — професійний весільний фотограф.
Подобається знімати документальні світлини, передавати щирі відчуття, емоції, а також створювати казкову атмосферу.

З 2011 року почав займатися комерційною весільною фотографією.
З 2014 року розпочав викладати фотокурси.

Ознайомитись з портфоліо та поспілкуватись з фотографом можна на сайтах:
vk.com/yarema_ostrovskyi
ostrovskyi.com – сайт присвячений весільній та портретній фотографії, а також фото ню.
mywed.ru/photographer/Yarema – присвячений весільним фото та love story.
photography.in.ua/author/yarema-ostrovskiy – статті Ярими на сайті Української фотографії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.