Весільний фотограф Тарас Терлецький

Тарас Терлецький – професійний фотограф із міста Рівне. Основний профіль Тараса – весільна зйомка, якій він присвячує свій час та постійно розвивається у цьому багатогранному жанрі.

Фотозйомкою займається уже близько п’яти років. Проте, у фотографію прийшов вже із певним досвідом за плечима – багато чого переніс із тих сфер, у яких працював чи творив раніше.

В сферу фотографії я приніс багато аспектів із інших сфер своєї діяльності, багато чого взяв з театру, математики і психології.

Весільне фото Тараса Терлецького

Емоції є найважливішими у весільній фотографії

Лав-сторі. Фотограф Тарас Терлецький

Постійно потрібно вигадувати щось нове та цікаве

Про фотографію Тарас раніше не думав. Але так несприятливо склалися обставини зі здоров’ям, що йому довелося залишити те, чим займався та почати все спочатку. В якості першої фотосесії він зробив безкоштовну зйомку для дівчини. Зрозумів, що може цим займатися, тому й вибрав фотографію, як спосіб швидкого та простого заробітку. Проте, сталося так, що ця справа йому дуже сподобалася. Чим більше Тарас Терлецький знімав та набирався досвіду, тим чіткіше розумів, що це саме те, чим він хоче займатися.

На початку захоплення фотографією, на першому місці стояли гроші і доволі непоганий заробіток, як на ті часи. Але чим більше я набирався досвіду і чим більше знімав – приходило істинне розуміння для чого, і, головне, для кого я це все роблю.

 

Закохана пара

Ракурс має велике значення

Пара у фонтані

Коли емоції як фонтан 🙂

Як ми згадували вище, Тарас знімає весілля. Весілля – це найкраща суміш різноманітних жанрів та стилів і чудова платформа для розвитку. Тарас Терлецький впевнений, що якщо ти знімаєш весілля, то повинен повністю вірити у власні сили та бути професіоналом. Адже весілля – це один із найемоційніших та найкращих днів у житті пари і на ньому треба викладатися на повну. А якщо ти невпевнений у собі, то краще й не братися за таке.

Я знімаю весілля, а у весільній зйомці представлено дуже багато жанрів і стилів.

Нічна весільна фотографія

Фотографія, яка зберігає відчуття свята назавжди

Внсільна зйомка Тараса Терлецького

Весільна фотографія дає величезне поле для творчості

Контакт із своєю парою Тарас Терлецький вибудовує задовго до зйомки. Це надзвичайно важливий аспект. Завдяки цьому пара на момент фотосесії уже ставиться до фотографа, як до друга. А без цього контакту яскравого емоційного фону і щирих емоцій добитися у пари практично неможливо.

Весь контакт і психологічні аспекти будуються задовго до зйомки. Це дуже трудомісткий і тривалий процес.

Зйомки пари. Тарас Терлецький

Коли пара поводиться безпосередньо, то результат зйомки прекрасний

Весільна зйомка. Лав-сторі

Тарас Терлецький вміє закарбувати почуття пари

Проте, як і в кожній роботі, бувають моменти, які дещо дратують. Для Тараса це весільні агентства, які часто руйнують всю атмосферу весіль. А все тому, що вони хочуть постійно все контролювати. Іноді це доходить просто до крайнощів.
Було й таке, що вони говорили, щоб наречена припинила плакати від щастя, тому що зараз виноситимуть торт. І це дуже сумно.

Дружби на весіллі

Стиль та настрій присутні у всьому

Фото нареченої

Коли день дійсно прекрасний…

Тарас добре пам’ятає усі свої зйомки, але не може виділити для себе однієї, яку б поставив на перше місце. Він любить усі свої фотосети, адже всі роботи унікальні та несуть у собі певний сенс та основу. Це основне кредо Тараса, якого він твердо дотримується у своїй роботі фотографом:

Якщо не вкладати душу у фотографію, то для чого взагалі виходити на зйомку? Просто, щоб натискати на кнопку? Задумайтеся…

Тарас ТерлецькийТарас Терлецький

Весільний фотограф

Рідне місто – Нетішин.
Фотографією займається близько п’яти років. Спеціалізується на весільній зйомці. Входить в п’ятірку найкращих весільних фотографів України. Вважає, що саме весільна зйомка дозволяє розвиватися якнайкраще, адже поєднує у собі багато різних жанрів.

Ознайомитися з роботами Тараса Терлецького можна тут:
vk.com/tarasterletskyi

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.