Василь Слюсар

А ми продовжуємо спілкуватися з нашими українськими фотографами. І сьогодні свою історію успіху нам розповідає фотограф із Києва Василь Слюсар. Він ділиться з нами своїм досвідом і розповідає як все починалося.

Першим моїм словом (крім “мама”, “тато”, “дай”) було слово “фотоапарат”.

Почав фотографувати на плівковий фотоапарат батька ще в початковій школі. Але, не отримавши досить якісних фото, закинув це діло до початку навчання в університеті. На першому курсі купив дзеркальну цифрову камеру, і зрозумів, що фотографувати людей – дуже цікаве хоббі.

Весільне фото

Так з’явилися коти в моїх весільних фото

Перша фотографія була зроблена під час прогулянки з батьком по осінньому полю. Спеціальної освіти, пов’язаної з фотографією немає, але було багато спілкування з майстрами всього світу. Саме так Василь Слюсар здобував досвід фотографування.

Фото-переможець на весільному порталі Mywed

Фото-переможець на весільному порталі Mywed

На питання де і як одержали знання, пов’язані з фото Василь Слюсар відповідає так:

В основному зі спілкування з професійними фотографами та з інтернету. Але найголовнішим джерелом знань є постійна практика!

Кожна моя фотосесія приносить нові емоції та враження, так що виділити якусь одну найулюбленішу дуже складно. Одна з улюблених – фотосесія для виконавців “The Maneken” та “Onuka”, яка стала для мене справжнім трампліном у розвитку та принесла багато нових знайомств та вражень.

"The Maneken"

“The Maneken”

Так Василь Слюсар розповідає про фотосесію:
Фотосесію для “The Maneken” фотографували вдома у Євгенія Філатова (“The Maneken”), а також на Подолі в Києві. Багато ходили по вулицям міста та каталися на моторолері.

The Maneken

“The Maneken”

В результаті вийшли по-справжньому вибухові фото! Погода була похмурою, тому освітлення вийшло досить рівне. Також більша частина роботи була зроблена мною в Photoshop та 3dmax.

Співачка Рі

Співачка Рі в незвичайному образі

Василь СлюсарВасиль Слюсар

Київський фотограф

Корінний киянин. Спеціальної освіти, пов’язаної з фотографуванням немає, проте було багато спілкування з майстрами всього світу.
В 2010 році на свій день народження організував першу виставку “ArtForLife. First” в ТЦ “Метрополіс”, в яку увійшли найкращі 17 робіт. Брав участь у конкурсах. Перший раз переміг у конкурсі фотографій з дахів Києва весною.
Ще декілька разів мої роботи ставали фотографіями дня на різних фотосайтах, а ця весільна фотографія стала одною з кращих за 2014 рік на mywed.ru – mywed.ru/photo/3301150/.
Зараз позиціонує себе як весільний фотограф.

Улюблений жанр: жанровий портрет.

Ознайомитись з портфоліо фотографа можна на сайтах:

slyusarrr.com
vk.com/club4008927

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.