Тревел фотограф Євгеній Рафаловський

Євгеній Рафаловський Євгеній Рафаловський

Київський тревел фотограф

Рідне місто – Київ.
Захоплюється тревел фотографією. Побував у багатьох країнах світу, звідки привіз неймовірні тревел фото.

Відвідав багато куточків світу. Серед них Кенія, Танзанія, Зімбабве, Намібія, Перу, Болівія, Чилі, Аргентина, Бразилія.

Я поділився історією фотографій і розповів що збираюся в Африку знову. Тут мені запропонували підготувати фото репортаж про масаїв, племені воїнів скотарів. Так у мене з’явилося перше замовлення на професійну фотосесію. Власне кажучи, так я і став журналістом!

Носоріг та сафарі. Фото Євгенія Рафаловського

Краса Африки зачарувала Євгенія

Військові на верблюдах. Фото Євгенія Рафаловського

В подорожах можна зустріти те, чого раніше ніколи не бачив

Фотографією Євгеній займається вже давно

Почалося все у 2005 році, коли він планував подорож в Африку. Вирішив, що в таку далеку дорогу не можна їхати без фотоапарата, адже треба відзняти навколишні краєвиди. Саме тому придбав свій перший дзеркальний плівковий фотоапарат і поїхав з ним у мандри. Тоді, навіть подумати не міг, чим закінчаться прості любительські зйомки. Євгеній, приїхавши із Африки та проявивши плівку, зрозумів, що фотографії вийшли досить непогані.

Найбільше бракує професійної оптики — вона дорога. А в експедиціях, тим більше в екстремальних умовах шкода таку навіть використовувати…

Портрет чоловіка з лисицями. Автор - тревел фотограф Євген Рафаловський

Погляд…

Дівчина в національному одязі. Фото Євгенія Рафаловського

Подорожі дозволяють побачити красу у всьому

Тому, ризикнув відправити їх на конкурс в журнал National Geographic Україна і за результатами року зайняв перше місце! Його запросили до редакції та вручили в якості призу новенький професійний фотоапарат. Там він почав розповідати історії про свою минулу мандрівку, і сказав організаторам, що збирається в Африку знову. У тій же редакції йому запропонували підготувати фоторепортаж про масаїв, племені воїнів скотарів. Так у нього з’явилося перше замовлення на професійну фотосесію.

Антилопи Гну. Фото Євгенія Рафаловського

Потік

Хорватія. Плитвицькі озера. Фото Євгенія Рафаловського

Така краса не може залишити байдужим…

Євгеній виділяє улюблені жанри у фотомистецтві

Тревел фотограф захоплюється тими жанрами, у яких фотографує. Тревел фото, репортаж – це те, у чому він «як риба у воді».

На запитання про те, чого йому найбільше бракує у подорожах, Євген Рафаловський відповідає, що бракує професійної оптики, бо вона дорога а в експедиціях та її не доцільно використовувати в екстремальних умовах. Хоча, з радістю брав би таку із собою, адже так фотографії могли б бути ще кращими. А найбільше любить у своїх мандрах – спокій. Для нього найбільше блаженство, знімати, коли ніхто не заважає.

Бачив приготування до ініціації, повсякденне життя, тривоги племені перед обличчям цивілізації. Це було здорово! Ось подумую в плем’я повернутися 🙂

Каппадокія. Туреччина. Фото Євгенія Рафаловського

Неймовірна Каппадокія

Південна Америка. Гори. Фото Євгенія Рафаловського

Вершини Південної Америки

Подорожі – стихія тревел фотографа

Кожна країна залишила свій слід у його памяті та його фотографіях. Адже кожна країна неповторна – має світ шарм та власне обличчя. Проте, Євген зміг виділити одну із свої найулюбленіших зйомок.

Згадує в інтерв’ю, як колись жив у племенах Намібії, у чорношкірих амазонок-хімба. Це було далеко від цивілізації, все відбувалося без постановочних кадрів, просто знімав так, як було. Тревел фотограф на власні очі повсякденне життя племені, його тривоги, приготування до ритуатів. Це було надзвичайне явище, що запам’яталося йому надовго. І Євгеній Рафаловський бажає усім нашим читачам теж самостійно заглянути у різні куточки світу і побачити дива інших країн на власні очі.

Ознайомитися з фотографіями Євгенія можна на його сторінці:
Євгеній Рафаловський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.