Тетяна Артем’єва

Сьогодні співрозмовницею “Української фотографії” стала ще одна талановита жінка і фотограф – Тетяна Артем’єва.

“Музика була моїм хобі до того часу, поки я не взяла до рук камеру”

Тетяна – творча натура, адже за спеціальністю вона музикант. Музика спочатку була для неї і роботою, і улюбленим заняттям. Тривало це до тої пори, коли вона взяла до рук перший фотоапарат. Тоді Тетяна зрозуміла, що саме фотографія – це те, чим вона хоче і буде займатися у житті. Сталося це далекого 2008 року…

А зрозуміти своє покликання допоміг Тані її старший брат. Того року він повернувся з Америки, привізши із собою Hasselblad і досвід роботи у жанрі НЮ. Тетяна зацікавилися роботами свого брата, почала допомагати йому на зйомках у якості асистента, пробувала себе навіть у ролі стиліста. Брат зрозумів, що дівчина серйозно зацікавилася фотографією і потроху навчав її цього мистецтва. Спочатку показав, як працювати із плівкою, далі як її сканувати, проявляти, редагувати. Саме брату Тетяна Артем’єва завдячує своїм вмінням та любов’ю до фотомистецтва.

Оголена дівчина. Фото Тетяни Артем'євої

Вже майже 10 років, фотографія – це основне захоплення Тетяни

Модель. Фото Тетяни Артем'євої

Є моделі, які справді надихають…

Перша фотосесія Тетяни, як основного фотографа була зовсім спонтанною. Фотограф, який мав працювати із моделлю не зміг прийти на зйомку, і дівчина змушена була його замінити. Згадує в інтерв’ю, що тоді дуже хвилювалася, не могла відразу сконцентруватися, проте зуміла взяти себе в руки та не показати моделі, що це її перша спроба. Тепер цю зйомку завжди згадує із особливим трепетом та усмішкою на обличчі.

“Мені подобається, як краса жіночого тіла, форма і тон шкіри передається моїми улюбленими інструментами – чорно білою плівкою, її зерном, кадром середнього формату. Саме тому я зупинилася на цьому жанрі”

Тетяна пробувала себе як фотограф у різних жанрах. Проте, починала Тетяна з НЮ. І саме НЮ залишився улюбленим. Дівчина ділиться з нами думками про те, чому саме цей жанр їй припав до душі. Все досить просто: їй подобається краса жіночого тіла, яка чудово передається завдяки зйомці на плівку.

НЮ. Фотограф Тетяна Артем'єва

Краса жіночого тіла – ось основний секрет успішної фотографії

Головний ресурс, де Тетяна шукає своїх моделей – це фотоблоги, ну і, звичайно, соціальні мережі, куди ж без них 🙂

Особливих методів зйомки у Тетяни немає, адже вважає, що основне – це відкритість до людей та повага фотографа до своєї моделі. Зізнається у інтерв’ю, що фотозйомки навчають її в першу чергу знаходити підхід до абсолютно різних людей та з кожним знаходити спільну мову, що вже саме по собі є мистецтвом.

Образи до фотосесій Тетяна підбирає сама, але завжди рада думці моделей, до якої обов’язково прислухається, щоб всі під час зйомки почувалися комфортно.

У виставках чи конкурсах Тетяна участі не бере, проте свої роботи регулярно виставляє на інтернет ресурсах для фотографів та соціальних мережах, тому всі бажаючі мають змогу ними помилуватися.

“Люблю щирість. Якщо фотограф готовий бути щирим у своїй роботі, то хороший настрій обов’язково буде присутнім і у моделі”

Ну і як не згадати в інтерв’ю про улюблену фотосесію, про яку і сама Тетяна Артем’єва завжди згадує, як найкращий фотографічний спогад. Фотосесія ця проходила у Львові, в старій будівлі на вул. Генерала Чупринки. Працювала з моделлю на старовинному кам’яному балконі з дуже цікавим інтер’єром. Такий декор надихав дівчину по-особливому, саме тому і фотосесія вийшла неймовірно красивою.

НЮ у Львові. Фото Тетяни Артем'євої

Образ моделей Тетяна обдумує до найменших деталей

Фото ню. Фото Тетяни Артем'євої

Відчуйте те, що фотографуєте

“Ми працювали на старовинному балконі, інтер’єр прикрашали великі дерев’яні вікна з мереживними шторами. Завдяки цьому проявлялася фантазія та мислилося творчо”

А ще, Тетяна Артем’єва вірить у яскраве майбутнє української фотографії. Вважає, що на сьогоднішній день в Україні дуже багато талановитих фотографів, які вміють робити якісні знімки та організовувати свою роботу досить професійно. Тому, Тетяна впевнена, що українська фотографія буде стрімко розвиватися та ставати все цікавішою, а ми ж, впевнені, що вона, як талановитий фотограф, буде розвиватися в ногу з українською фотографією!

Тетяна Артем'єваТетяна Артем’єва

Фотограф у жанрі НЮ

Рідне місто – Чернівці.
Фотографією займається вже майже 10 років. Спробувала себе у весільних зйомках, дитячих та сімейних фотосесіях. Зараз знімає в улюбленому жанрі – НЮ.

Ознайомитися з роботами Тетяни можна тут:
photographers.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.