Осіння фотографія 2016. Анна Леоненко

Змагання за кращу фотографію в конкурсі “Осіння фотографія 2016” принесло свої плоди. Анна Леоненко зайняла 3 місце. То хто вона, одна з переможців цього фотографічного змагання? Ми вирішили поспілкуватися з фотографом та зрозуміти її не тільки, як митця, а й як людину.

Ось вже вдруге Анна бере участь у фотоконкурсі від “Української фотографії”. Здобувши призове місце в зимовому фотоконкурсі, фотограф вирішила здобути переможне місце й в “Осінній фотографії”.

Кульбаба. Анна Леоненко, призер конкурсу "Осіння фотографія 2016"

Попри зацікавленість портретним та репортажним жанром, у Анни прекрасно вдаються й макрофотографії

Як і у багатьох творців, шлях Анни почався з простої мильниці. Кадр за кадром, і вона вирішила, що гідна кращої техніки. Хоча, як ми знаємо, справа зовсім не в ціні апарату, а в таланті. Тому, коли Анна вчилася в університеті, її вже тоді запросили в прес-службу. Офіційні заходи, серйозні особистості та широкі можливості для проявлення своїх вмінь.

Натхненням в житті для нашої переможниці є люди. На щастя, за словами фотографа, в житті її оточує багато цікавих персоналій. Хоча Анна погоджується з думкою, що навколо є й не дуже добрі люди. Тим не менш, це не змушує її розчаровуватись. Віра в людей та їх здібності, вміння, надихають Анну як у творчості, так і в звичайні життєві моменти.

Ірина Білик. Фото Анни Леоненко

Репортажне фото – одне зі захоплень Анни

Репортажне фото. Анна Леоненко

У репортажі важливо “спіймати мить”

Вистава на сцені

“Погляд глядача”

Фотоконкурси – справа не рідкісна для Анни Леоненко. Вона часто бере в них участь. І перемога приходить часто. Головною мотивацією участі є саморозвиток. На думку Анни – це гарна можливість зрозуміти, чого варті твої роботи. Інші митці, оцінюючи фотографії, дають можливість відчути, в якому руслі ти рухаєшся. Також можна подивитися на свої світлини з іншої сторони. Очима глядача.

Переможне фото Анни у фотоконкурсі “Осіння фотографія 2016” – яскраве та оригінальне як за задумом, так і в його виконанні. Фотограф поділилась секретом цього кадру.

Якось я просто гуляла по парку. Насолоджувалась різнобарвними кольорами осені. Почала збирати листочки. Звісно, мені хотілось неодмінно сфотографувати цю красу. І тут я вирішила замість стандартного фотогербарію, зробити щось незвичне. І я повісила листки на прищіпки. Так, ніби вони сушились.

Серед улюблених жанрів Анни – репортаж та портрет. І це, все ж таки, доказ того, що фотографа надихають саме люди. Люди в події, люди в натовпі, люди самі в собі.

Хлопчик з морозивом. Фото Анни Леоненко

Недаремно Анну надихають люди

Та фотографія, все ж, має свої рамки та кордони. Для Анни є деякі табу. Наприклад, вона б ніколи не сфотографувала якісь жорстокі сцени. Бійки, конфлікти – це не її кадри. Також не в стилі нашої героїні – НЮ фотографії. Як говорить вона сама, це, напевно, тому, що вона не чоловік 🙂

Сподіваємось, Анна Леоненко і далі буде брати висоти в різних конкурсах. Адже талановиті люди гідні найвищих нагород.

Анна ЛеоненекоАнна Леоненко

Фотограф, призер конкурсу “Осіння фотографія 2016”

Рідне місто – Харків. Займається фотографією з 2009 року. І хоча Анна спробувала свої сили у портретній, пейзажній зйомці, захоплювалася репортажем та вуличною зйомкою, займалася предметною фотографією – найулюбленішими її жанрами став портрет та репортаж.

Ознайомитися з роботами Анни можна за посиланнями:
ann_leo_photo
annet_leo_photo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.