Ірина Валах. Інтерв’ю з фотографом

Ірина Валах — фотограф із чарівного Львова, для якої фотографія стала й улюбленою роботою, і найкращим хобі.

Професія Ірини зовсім не пов’язана із фотографією

Спочатку, дівчина ніколи й не думала займатися цим видом діяльності. Проте, згодом, придбавши фотоапарат, почала потрішки цікавитися фотомистецтвом. І за іронією долі, її знайомий попросив Іру, зробити кілька кадрів для власного весілля. Звичайно, Ірина відмовити не змогла. Проте, виконавши прохання, зрозуміла, що це для неї просто допомога другові, а справа, яка їй насправді принесла задоволення.

За іронією долі, фотографія стала для мене улюбленою справою.

Наречені на природі. Водоспад

Весільна фотографія навчає знаходити нові ракурси та втілювати нові ідеї

Фотографія наречених. Ірина Валах

Посмішка наречених – найкращий бонус для фотографа

Ірина Валах почала цікавитися фотографією все більше

Згодом записалася в одну із фотошкіл Львова на курси, щоб вчити та удосконалювати ремесло. Навчання у фотошколі принесло багато позитивних змін, і от, з того часу минуло уже три роки, впродовж яких Ірина не розлучається з фотоапаратом. Лише на курсах навчання не закінчилося, Іра відвідувала, й відвідує досі, багато різноманітних майстер-класів, що допомагають їй у власному розвитку та мріє про те, щоб самій навчати інших, проте, зізнається нам в інтерв’ю, що для цього хоче набратися ще більше професійного досвіду, щоб мати змогу передати його наступним поколінням.

Старалася максимально переймати досвід своїх учителів, багато цікавитися, постійно практикуватися, і, результат не змусив себе чекати

Молодята на озері

Потрібно відчувати пару у день їхнього весілля

Весільна фотографія на виїзді

Цікаве місце для зйомка теж додає оригінальності фотографії

Після першого досвіду роботи фотографом на весіллі, зрозуміла, що хоче бути саме весільним фотографом, а навчання у фотошколі остаточно переконало її вибрати саме цей жанр. Завдяки весільній фотозйомці Ірина може стати учасником свята, у якому дві людини стають одним цілим, свята кохання, на якому панує лише радість і хороший настрій. Ірина може зняти ці неповторні миті на всій фотоапарат, щоб її знімки ще довго викликали усмішку на обличчі усіх, хто був учасником цього незабутнього дня. Саме тому Ірина Валах й обрала даний жанр, який надихає її працювати й творити.

Для пари перш за все треба бути другом, а вже потім — фотографом

До своєї роботи вона підходить дуже відповідально

Перед самим весільним днем Ірина може декілька разів бачитися із парою, щоб обговорити всі деталі, порадити, вислухати їхні ідеї. Це все дозволяє зблизитися з парою, стати для них найкращим другом та уникнути усіх стресових ситуацій в день весілля. Саме цей підхід у роботі використовує Ірина та на власному досвіді переконалася у його правильності. Також Ірина разом із молодятами ретельно вибирає і місце для зйомки, і просто обожнює фотографувати на лоні природи. Мабуть такі фотосесії і є її улюбленими.

Фото нареченої

Чарівна наречена

Чарівна наречена

Коли все навколо світиться щастям

Зйомка хрестин — нове захоплення фотографа

Проте, зараз, окрім весіль, з’явився в Ірини ще один жанр, у якому вона прагне розвиватися. Це — зйомка хрестин. Цього року вона активно почала знімати хрестини й усвідомила, наскільки це близьке їй фото. Ірина стверджує, що такі фотографії найбільш справжні, адже там немає вигаданих емоцій та нещирості. Діти наче янголи, яких хочеться познімати для того, щоб батьки назавжди мали спогад про те, яке це чудо — отримати життя в подарунок. Тому такому виду зйомок Ірина сьогодні віддає багато часу та старається постійно удосконалювати свою зйомку.

Новонароджені діти — маленьки ангелики і треба, щоб батьки запам’ятали їх саме такими. Для цього і потрібна фотографія

Хрестини. Фотографія немовлят

Коли фотографуєш справжнє диво…

Весільна фотосесія в горах

Зйомка на лоні природи

Улюблена робота — найкраще хобі

А ще Ірина Валах радіє з того, що знайшла саме те, що шукала – улюблену роботу, яка ніколи не набридає. І хоч, наприклад, у розпал весільного сезону і буває часом важко, втома проходить відразу на наступний день, коли переглядаєш фото і радієш тим емоціям, які вдалося зобразити на власних світлинах.
А також й досі розвивається сама, а наступний крок у її кар’єрі фотографа власне планує пов’язати із навчанням інших. Можливо, це будуть майстер-класи для фотографів-новачків, можливо фотошкола. А ще у планах організація весіль та уроки для наречених, щоб зробити їхніх весільний день ще яскравішим. Планів та мрій, які потрібно реалізувати ще досить багато й Ірина семимильними кроками іде до своєї цілі та знає, що усе найцікавіше ще попереду.

Ірина Валах

Весільний фотограф

Рідне місто – Львів.
Займається фотографією близько трьох років. Улюблений жанр –  весільна фотографія. Також дуже любить знімати хрестини. Вважає, що саме фотографії новонароджених діток по-справжньому передають щирість і простоту.

Ознайомитися з фотографіями Ірини можна тут:
Сторінка Ірини Валах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.