Інтерв’ю з Ross & Helen

photographers Ross and HelenRoss & Helen

Львівські фотографи

Рідне місто – Львів.
Пробували себе у весільній зйомці та зйомці випускних. Сьогодні захоплюються тревел фото, працюють на фотостоках та ведуть власний блог.

Ross & Helen – це подружжя фотографів, що навчилося чудово працювати у команді та надихати один одного на прекрасний спільний результат своєї діяльності.

“Нам пощастило, що не відволікаємося на щось інше (якби, наприклад, кожен займався чимось своїм) і наші цілі та бачення збігаються – ми можемо працювати до пізньої ночі разом в команді”.

До фотографії кожен прийшов по-своєму, ще до того, як познайомилися, та отримав перші знання про фотомистецтво. Ростик фотографією захоплювався, як любитель, ще наприкінці школи, маючи плівкові фотоапарати Zenit та випробовуючи їхні можливості і свої вміння. Далі, захистивши диплом, він думав про те, що робити далі, і вирішив не працювати за основним фахом, а все-таки спробувати себе у фотографії. Почав хлопець із street фото, далі захопився жанровим портретом. Також провів кілька зйомок в стилі НЮ. Між художньою фотографією були випускні альбоми та випускні вечори, а також кілька весіль друзів та знайомих.

Фото Венеції. Італія на фото

Сонячна Венеція дозволила провести яскраву фотосесію

Оленка, ж, відразу після школи, пішла на фотокурси в театр Леся Курбаса, де фотографічного мистецтва навчав її викладач М. Маринович. На фотокурсах викладач учив їх фотографувати міські пейзажі та портрети. Саме тоді почала зароджуватися її любов до фотографії, яка після знайомства з Ростиком набула нового дихання. Одного разу подруга Оленки розповіла їй про фотоконкурс на соціальну тематику проти куріння, наркотиків та алкоголю. Вона вирішила надіслати туди свою роботу, яку прийняли для участі, туди ж, випадково, потрапила фотографія Ростика.

“Далі наш шлях пішов пліч-о-пліч. Ми разом фотографували випускні альбоми, весілля, і почали займатися рекламною зйомкою (здебільшого інтер’єрів)”.

З того часу почався шлях Ross & Helen, які після конкурсу почали працювати пліч-о-пліч. Їхніми спільними роботами були випускні альбоми, весілля та рекламна зйомка. Загалом, випускні – це був перший спільний етап, який приніс їм багато професійного досвіду та дозволив повірити в себе. Вони зуміли мислити креативно, створивши свою власну подачу старих нудних віньєток у вигляді класної книги на цілих 120 сторінок та наповнити її яскравими живими фотографіями. Проте, у будь-якому випадку, така робота прив’язує до місця. А Ross & Helen мріяли про подорожі та пізнання нових країн. Тому вирішили змінити щось у своїй роботі – почали займатися стоками і вміло поєднали цю справу з подорожами.

Фуертевентура, Канари. Ross & Helen у роботі

Фуертевентура, Канари. Ross & Helen відкривають острів для себе та черех свої фото – для інших

Таким чином, Ростик та Оленка мають можливість втілювати у життя свої мрії, що пов’язані з подорожами та у той же час заробляти. Окрім того, що вони відпочивають, підкорюючи все нові і нові горизонти, в подорожах мають певну мету, яку поставили перед собою – це зйомка рекламних тревел фото для стоків. Стараються у фото передати атмосферу, традиції та найкращі ракурси міста. На перший погляд може здатися, що це досить просто, хоч насправді не так легко, як можна собі уявити. Для того, щоб зробити якісне фото, Ross & Helen багато готуються, рано встають, щоб зловити гарне світло та зуміти зробити фото без перехожих людей у кадрі. Це все вимагає неабияких зусиль, як фізичних, так і моральних. Проте, фотографи із впевненістю говорять про те, що саме тут вони знайшли себе.

“Просто гуляти, щоб подивитися на місто і щось пофотографувати при нагоді – це не про нас”.

Окрім того, що Ross & Helen працюють як стокові фотографи, пара веде власний тревел блог. Завдяки блогу вони можуть ділитися власними враженнями та розповідати своїм читачам про цікаві місця, у яких їм вдалося побувати. Саме для свого блогу вони шукають оригінальні заклади, місця та цікавинки. Мета їхнього тревел блогу – якісний контент про подорожі саме українською мовою. Адже при пошуку будь-якої інформації про місто чи країну, 99% результату будуть опубліковані іноземною мовою, або ж неякісним перекладом. Раніше Ростик і Оленка багато часу витрачали на те, що знімати фотосесії та займалися виробництвом фотокниг. Зараз, звузивши свою роботу до фотостоків, у них з’явилася можливість вести блог та ділитися своїм багатим досвідом.

 Ross & Helen на Лансароте

Подорожі дозволяють Ross & Helen заробляти на втілювати у життя власні мрії. Навіть на Канарах 🙂

“Фотостоки – це не легкий і пасивний заробіток, як часто думають.
Для стоків потрібно дуже-дуже багато працювати, а головне постійно. Будь-що фотографувати також не варіант, потрібно придумувати ідеї, бажано нові. Багато читати форумів і блогів на цю тематику та постійно практикуватися”.

Своїм особистим досягненням та успіхом у фотомистецтві зараз, вважають те, що мають можливість зустрічати свої фото на банерах чи іншій рекламній продукції у різних куточках світу. Проте, вони прагнуть більшого та вдосконалюють свою майстерність кожного дня.

Нашим читачам Ross & Helen нагадують, що фотографія – це творчість, що розвиває людину. Проте для того, щоб стати хорошим спеціалістом, потрібно постійно пробувати та розвиватися. Щоб стати професіоналом, потрібно чимало практики. І вони бажають українським фотографам навчатися та практикуватися багато, щоб стати талановитими митцями і професіоналами у власній справі.

Ми ж, бажаємо Ростику та Оленці не зупинятися на досягнутому, далі розвиватися та втілювати свої найзаповітніші мрії!

Ознайомитися з фотографіями Ross & Helen можна тут:
Тревел блог фотографів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.