Христина Соломаха

Христина Соломаха – молодий та талановитий львівський фотограф, з яким сьогодні мала нагоду поспілкуватися «Українська фотографія». Христина спеціалізується на весільній та сімейній зйомках, а також просто обожнює фотографувати портрети.

Фотографія – її захоплення з дитинства

Ще маленькою, Христя любила досліджувати старий батьківський Зеніт, а згодом фотографувати плівковим фотоапаратом. З того часу фотографія поступово почала вливатися у її життя. У школі робила перші кроки у цій сфері, проте тоді не думала, що все буде настільки серйозно. Фотографувала для себе, для друзів. З часом помітила, що людям її фото подобаються, що вони з цікавістю їх розглядають, і це надихнуло її вивчити фоторемесло глибше.

Моє захоплення фотографією почалося ще у школі. Я побачила, що мої фотографії подобаються людям і це мене надихнуло розвиватись в цьому напрямку

Закінчивши школу, задумалася над роботою у якості фотографа досить серйозно. Саме тоді отримала замовлення на першу комерційну зйомку – фотосесію пари у день їхнього весілля. Так почався її шлях як професійного фотографа.

Весілля. Наречена

Весілля – жанр, з якого почався професійний шлях Христини

Портрет. Дівчина на фото

Фотографія дозволяє зрозуміти людей краще

Навчаючись фотографії, шукала себе у різних жанрах

З того часу пробувала себе, приймаючи різноманітні замовлення, проте найчастіше траплялися їй зйомки у стилі fashion та портретні зйомки. І так, спілкуючись із різними людьми, вивчаючи їхню міміку та поведінку, Христина Соломаха зрозуміла, що знімати портрети – її справжнє покликання. Адже портретом можна передати не лише зовнішній вигляд людини, але й її внутрішній стан та емоції, які вона переживає. Під час зйомки портретів, Христя вчиться знаходити підхід до кожної моделі та бачити в ній той внутрішній світ, який передає та своїх фотознімках.

Як це не дивно, але вчусь спілкуванню з людьми. Так як до кожної людини потрібен свій підхід

До своїх фотосесій Христина Соломаха ретельно готується

Згадує в розмові, про одну зйомку, підготовка до якої тривала аж два місяці. Фотосесію дівчини у весільному платті вирішили зняти у приватному дворі. Для цього потрібно було вирішити багато справ: домовитись з жителями будинку, отримати дозвіл на зйомку та інші. Проте, Христю це не зупинило. Вирішивши усі питання, вона провела зйомку в омріяному місці настільки добре, що результат роботи перевершив усі її очікування. Саме тому, цю зйомку вона згадує, як найвизначнішу у своєму професійному житті. Адже вона довела дівчині, що від своєї мрії не потрібно відмовляти та завжди доводити почату справу до кінця.

Коли нарешті про все було домовлено, результат зйомки перевершив себе. Тому ця зйомка для мене топова

Весілля на природі. Наречена в квітах.

До кожної зйомки Христина готується досить ретельно

Христина Соломаха. Фотосесія love story

Фотографія дозволяє Христі розвиватися та надихає та втілення цікавих ідей

Христина Соломаха також пробує свої сили у конкурсах та виставках. З останніх виставок, що запам’яталась, був «Фотодром» в Івано-Франківську, де її фото навіть придбали на аукціоні. Зараз же дівчина не хоче зупинятися на досягнутому та планує самостійно організувати виставку зі своїми роботам

Дівчина живе фотографією

А ще, Христина із впевненістю стверджує, що фотографія для неї – це робота, яка приносить максимум задоволення та справа, що не втомлює, а навпаки, надихає вдосконалюватися та жити мистецтвом.

6XWCGu-NfBkХристина Соломаха

Львівський фотограф

Рідне місто – Львів.
Фотографією захопилася ще у школі.
Почала шлях професійного фотографа із зйомки весіль. Зараз переважно знімає fashion та портрет. Хоче провести виставку власних робіт.

Ознайомитися з фотографіями Христини можна тут:
Photo Kristin Solomaha

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.