Фотохудожниця Ольга Кушнір

Сьогодні в “об’єктиві” “Української фотографії” Ольга Кушнір – оригінальна київська фотохудожниця. Можливо, комусь таке визначення може здатись дивним, але Ольгу справді складно назвати просто “фотографом”. Вона не тільки фіксує певний момент, людину або місце, а, власне, створює цілу історію або сцену, яку хоче передати у своїх фотографіях. Ольга Кушнір ретельно продумує концепцію зйомки, образ моделі та кожну деталь, що потрапить до кадру.

“Підготовка часто є не менш захоплюючою, ніж власне зйомка. Я не шукаю простих рішень чи ідей, моя мета – створити незвичайну атмосферу на фото.”

Дівчина з полярною совою. Автор Ольга Кушнір

Ольга знає як створити незвичний образ для моделі

Дівчина і левеня. Фотохудожниця Ольга Кушнір

Часто у своїх роботах фотохудожниця задіює навіть диких тварин

Невід’ємною частиною її фотографій є унікальний реквізит. Починаючи від сухих гілок у сріблястій фарбі з причепленими до них маленькими висушеними трояндами, закінчуючи дикими тваринами: левом, лисицею чи єнотом. Ольга Кушнір також приділяє велику увагу вбранню моделі і надає перевагу розкішним або екстравагантним сукням, які якнайліпше пасують до оригінальних декорацій.

Дівчина у сукні з квітами. Ольга Кушнір

Авторське бачення образу

Зважаючи на те, в яких неординарних умовах відбуваються зйомки, можна сміливо сказати, що вони перетворюються у справжнє шоу. Якщо Ольга фотографує на пленері, навколо неї збирається величезний натовп.

“Хіба часто можна побачити дівчину у пишній довгій сукні з оголеними плечима, яка гуляє із пуделем, схожим на Артемона із “Буратіно”? Або модель, що тримає в себе на руці (без рукавичок!) полярну сову?”.

Дівчина у вуалі. Фото Ольги Кушнір

Строгість та елегантність

Дівчина з квітами. Ольга Кушнір

Фото, які створюють настрій

Як ви, мабуть, вже зрозуміли, такий креативний підхід до фотосесій вимагає від моделей не тільки неабиякого терпіння, а часом навіть самопожертви та готовності ризикувати. Але, зрештою, хіба дівчина відмовиться трохи померзнути під час позування заради дивовижних фотографій, якими не зможе похизуватися жодна інша модель? Відповідь очевидна.

Модель з папугою. Фото Ольги Кушнір

Декор відіграє надзвичайно важливу роль

З Ольгою також радо співпрацюють стилісти та дизайнери, які завжди впевнені у тому, що вона, як ніхто, зможе передати усю глибину та оригінальність створених ними образів.

Іноді Ольга Кушнір дозволяє себе експериментувати і проводить фешн або репортажні зйомки. Але фотохудожниця зізнається, що набагато більше їй подобаються художні фотосесії, які дають змогу розкрити весь творчий потенціал та створити власну реальність.

Модель у білій сукні. Фотохудожниця Ольга Кушнір

Виточеність та краса у фотографіях Ольги Кушнір

Дівчина з собакою. Ольга Кушнір

Коли все продумано до дрібниць

Ми дякуємо Ользі за інтерв’ю, бажаємо успішно продовжувати свій творчий розвиток та розвивати й надалі особливе авторське бачення, яке їй притаманне.

Ольга КушнірОльга Кушнір

Фотохудожниця

Ольга живе та працює в Києві. Знімає в багатьох жанрах: фешн, репортаж, портрет. Улюбленим жанром є сюжетний або художній портрет.

Ознайомитися з роботами Ольги можна за посиланням:
olgakushnir_photo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.