Яна Іващенко

Львів багатий не лише на фотографів, а й на моделей. І сьогодні ми маємо нагоду поспілкуватися з моделлю Яною Іващенко.

Моя перша фотографія була зроблена якраз тоді, коли мені сказали, що я не фотогенічна. Це ще в школі було. Фотографував наш місцевий “професійний” фотограф

На питання про улюблену фотографію (фотосесію) Яна відповіла так:
“Мабуть, улюблена одна з перших, під дощем. Фотографував Rare Ejekk. Це був початок весни, було дуже холодно і ще й дощ почався. І тема фотосесії балетна, а я просто обожнюю балет.
x_1b325a28

x_09616f50
Фотографували в одному з львівських двориків і звичайно що дощ не входив в наші плани. Але, як на мене, з дощем навіть краще вийшло. Фотограф був у курточці і шарфіку і я йому відверто заздрила:) В мене зіпсувався макіяж (бо я його сама робила), але синяки під очима додали якоїсь драматичності!
Мені здається, я якась мультижанрова. Мені постійно щось різне подобається. І взагалі мені працювати в різних жанрах цікавіше. Це чудово бачити себе зі сторони з різних ракурсів.
Наступне фото фотографа Володимира Нечепоренко. Фото зроблене на плівку. Мені поставили задачу зробити вираз, ніби я так сильно люблю чоловіка, що готова його вбити.

x_7f7c4742

Зйомка для реклами мого бренду одягу і прикрас NAVNA. Фотограф Тарас Мучичка
O1tEMJExWOA

А це одне з моїх улюблених фото, зроблене Roxy Less просто в неї вдома за кавою:
uEX54seRkkM

Майстер клас Бориса Гудими. Тоді мене фотографувало одночасно 15 чоловік. Я була трохи в паніці
Gfrj2iIYzvo

avatar Яна Іващенко

Львівська фотомодель

Я родом з міста Нововолинськ, маленького містечка 100 км від Львова.
Модельної освіти, як такої, у мене немає. В дитинстві мені взагалі сказали, що я не фотогенічна. Займатися позуванням я не вирішувала, воно якось саме вийшло. Просто знайомий запропонував пофотографувати. Я виставила фото в інтернет і пішли-посипались пропозиції. Позувати вчилась на практиці. Але я 11 років займалась танцями, тому мені було легше. Потім просто переглядала фото, які мені подобаються і копіювала пози.
Я брала участь у конкурсах. Одержала перемогу в конкурсі “Міс інституту ЛІЕТ”, потрапила в п’ятірку конкурсу “Міс Мюзик Радіо”.

Ознайомитись з портфоліо моделі можна на сайті:
http://vk.com/yana_ivashchenko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.