НЮ-фотомодель Оксана Дорошко (фото 18+)

В процесі зйомки я звертаю увагу на багато речей: освітлення, макіяж, обладнання фотографа, роботу фотографа з моделлю і т.д. Завдяки цьому я розумію, куди рухатися далі. Я і зараз не можу сказати, що є справжнім професіоналом, адже постійно вишукую якісь недоліки, над якими потрібно попрацювати.

Так у нашому суспільстві складаються стереотипи, що фотомодель (особливо фешн чи гламур) – це майже завжди обов’язково повинна бути юна дівчина у віці до… (в кожного своє поняття про цю межу). “Українська фотографія” сьогодні розвінчує цей сумнівний міф і спілкується з чарівною фотомоделлю Оксаною Дорошко.

Фотомодель Оксана Дорошко

Фото у жанрі НЮ. Оксана Дорошко

Портрет моделі Оксани Дорошко

З чого все почалося? Чому саме фотомодель?

Я народила двох дітей (в 2010 та 2011 рр.), а в 2013-му привела себе в форму і захотілося показати результат. Через сестру чоловіка знайшла фотографа, а вона й питає:

— “Тобі для себе фото чи для портфоліо?”
— “А як це для портфоліо?” – перепитую.
— “Можеш виставити свої фотографії на спеціальних ресурсах і заявити про себе як про модель”

Тоді я і вирішила, що фото мені потрібні для портфоліо! Знайшла кілька ресурсів, завантажила свої фото і понеслося!

Фотомодель топлес

Чи ви пам’ятаєте Вашу першу професійну фотосесію?

Мені складно її назвати професійною. Першою у мене була зйомка в стилі НЮ і на комерційних умовах, знімав фотограф-чоловік для якогось закордонного журналу для статті про студійне світло. Я розуміла, що потрібно викластися на всі 100% і максимально професійно виконати роботу, яка мені ще невідома. Пам’ятаю, що комплексувала щодо свого віку (29,5 років, ще й фотограф молодший!). Не знала, куди подіти руки, які емоції зображати, яку позу прийняти, щоб вигідно підкреслити те, що у мене залишилося після пологів. Мені багато чого в собі не подобалося, але я розслабилася і почала прислухатися до фотографа – робити ж вже було нічого, потрібно працювати! Фотограф залишився задоволений 🙂

Оголена фотомодель у ванні

Силует

Оголена дівчина

У яких жанрах знімаєтеся? Який виявився улюбленим?

Найчастіше я знімалася в жанрі НЮ, рідше — портрет, гламур. Позувала для каталогів інтернет-магазинів одягу, нижньої білизни, знімалася у фото-/відеорекламі.

Який з жанрів улюблений? Складно відповісти… Просто я завжди знімалася там, де хотіла і в першу чергу для мене були важливі саме внутрішні відчуття, а вже потім фінансова сторона. Тому всі зйомки були улюбленими!

Фотографія НЮ. Оксана Дорошко

Що Вам дали фотозйомки?

На даному етапі (2016 рік і 32 роки) мені вже не хочеться зніматися в жанрі НЮ (можливо я передумаю, у мене буває), але я хочу фотографувати і обробляти фото, чому і вчуся зараз. Паралельно я бігаю на кастинги, іноді знімаюся в рекламах, як акторка, можу зробити візаж (навіть диплом є), можу “викручувати” клієнтів/моделей в пози, розслабляти їх і викликати у них потрібні емоції.

І всьому цьому я навчилася завдяки зйомкам і роботі з різними фотографами.

Жанрове НЮ

Жанрове НЮ. Фотомодель Оксана Дорошко

Чи знаходите Ви спільну мову з фотографом без проблем?

Як правило, так. Я з фотографами часто на одній хвилі. Найскладніша ситуація – це фотограф-мовчун і при цьому ще й сором’язливий мовчун. Ти розпинався, бігаєш як знавісніла туди-сюди, щось намагаєшся видати і прочитати його думки, а він зрідка посміхається і видавлює з себе слово-два. Кінцевий результат такої зйомки – відсутність вдалих кадрів. Може вони і є звичайно, але фотограф же хотів чогось іншого, а чого саме не сказав.

Оголена модель

Що Вас найбільше дратує під час зйомок?

На етапі обговорення зйомки – багато слів, а в результаті “ну щось таке” або “якось так хочу”. Перед фотосесією – непунктуальність або, ще гірше, неявка на зйомку. Також, коли порушують мій простір. Ну і мовчазний фотограф…
А фотограф-мовчун, що порушує мій простір – це взагалі жах!

Чорно-біле НЮ фото

Фотомодель біля вікна

Чи існують для Вас якісь табу чи щось неприйнятне у фотосесіях?

Так, відверті пози, при яких видно геніталії…
Я спробувала так знятися і чесно скажу, що від самого процесу зйомки адреналін просто зашкалював, а ось готові фотографії в результаті мене не надихнули.

Чому спробувала? Просто я звикла боротися зі своїми страхами і мені часто цікаво, на що я здатна і чи сподобається мені це чи це.


“Українська фотографія” дякує Оксані Дорошко за цікаву та відверту розмову. А нашим читачам бажаємо такої ж сміливості та завзятості, як у нашої героїні!

Оксана ДорошкоОксана Дорошко

Фотомодель

Живе і працює в Києві.
Почала зніматися в 2013 році після народження двох дітей. Фотомодель найчастіше знімалася в жанрі НЮ, але також брала участь у портретних та гламур-зйомках.
Оксана також має досвід у зйомках у фото- та відео-рекламах.
Зараз фотомоделі 32 та вона успішно продовжує кар’єру та вчиться на фотографа.

Більше фотографій Оксани можна переглянути за посиланням:
OksanaDoroshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.