Модель-письменниця. Інтерв’ю з Роксаною Конюк

“Українська фотографія” нещодавно мала нагоду поспілкуватися з прекрасною жінкою. Це модель Роксана Конюк. Роксана виявилася не тільки цікавою, але й незвичайною дівчиною з надзвичайно багатим внутрішнім світом.

Свою кар’єру Роксана Конюк розпочала в юні роки. Спочатку це було хобі. В шкільні роки майбутня модель просто хотіла довести своїм однокласникам, що вона вродлива. Це, напевно, знайомо багатьом дівчатам. Але коли Роксана зрозуміла, що їй безмежно подобається бути в ролі моделі, вона перестала перейматися думкою оточуючих. Відчувши свободу, вона стала просто насолоджуватися тим, чим займається. А зібравши професійне портфоліо, почала заробляти на цьому гроші, і захоплення перетворилось у роботу.

Модель в середньовічному одязі

Роксана знімалася в незвичних та оригінальних образах

Художня фотографія Роксани Конюк

Образ Гелли з роману “Майстер і Маргарита”

Роксана не надає перевагу якомусь особливому жанру фотографії. Але вважає, що зйомки в еротичному чи “мет-стилі” – не для неї. Фешн-фотографія, художня – ось що надихає модель.

Я завжди вважала своєю “фішкою” обличчя.

Портрет моделі Роксани Конюк

Роксана вміє бути різною у кожному кадрі

Зйомки – не просто процес створення фотографій. Це командна робота. Роксана вважає, що під час роботи перед камерою вона вчиться дружелюбності. А ще радить комунікувати та бути позитивним.

Налагодити контакт із фотографом для Роксани не проблематично. Вона знаходить спільну мову із творцями фотографії не тільки завдяки досвіду та професійним навичкам. В душі модель – творча людина. Пише вірші та оповідання в стилі фантастики.

Двом творцям завжди є про що поговорити.

Модель у червоній сукні

Легкі яскраві образи прекрасно вдаються Роксані

Фото оголеної моделі

…як і образи спокусливої жінки

Дивиною для нас стало те, що Роксана не любить працювати на підборах. Що дуже нестандартно для професійної моделі. Але ця особливість тільки додає незвичності дівчині. І бажання фотографуватися босоніж не здається звичайною примхою.

Художній портрет

Хороша модель повинна вміти передавати різні почуття

Як ви знаєте, кожну модель ми просимо розповісти про зйомку, яка запам’яталась їй найбільше. Роксана – не виключення. Ось що вона говорить на цю тему:

Напевно, це моя фотосесія у Франції в справжнісінькому замку. Емоцій було багато – і від країни, і від краси, яка мене оточувала, і від місця, в якому проходили зйомки, і від дорогих аксесуарів… Ту зйомку можна назвати в певному сенсі моїм дебютом в одному з жанрів. Але більше я вам нічого не розповім… Нехай це залишиться маленькою таємницею…

Нам було дуже приємно спілкуватися з Роксаною, і ми впевнені що вона і надалі буде творити і розвиватись. Чого і всім нашим читачам бажаємо 😉

Роксана КонюкРоксана Конюк

Професійна фотомодель

Живе та працює в Києві. Почала свою модельну кар’єру ще в школі – у 17 років. Почала професійно працювати моделлю в 19. Знімалася у багатьох відомих фотографів, наприклад, у Дана Хечо. Улюблені жанри – фешн-фото та художня фотографія.

Більше фото Роксани можна переглянути за посиланням:
RoksanaKonyuk

There is 1 comment for this article

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.