Модель Дара Авраменко

Іноді доля наповнює наше життя неочікуваними ситуаціями. Але саме такі моменти стають переломними. Так в життя моделі Дарини Авраменко увірвався моделінг і став невід’ємною частиною її буття. А сталося це зовсім випадково. Ця та інші цікаві історії моделі, яка подорожує по всьому світу у нашому інтерв’ю.

Спілкувалися ми з Дарою через Skype. Наразі вона знаходиться в Туреччині, продовжує свою модельну кар’єру. Розмова почалася з посмішок. Я помітила малюнок із камінцями на щоці Дарини, і вона розповіла, що тільки прийшла з роботи і не хоче змивати макіяж, бо дуже подобається 🙂 

Даро, маєш справді гарний вигляд. Але одразу не буду грузити питаннями про моделінг. Розкажи, ким ти є поза камерою.

За камерою я звичайна дівчина, яка навчається в двох університетах. Вивчаю менеджмент зовнішньоекономічної діяльності та піар (реклама та зв’язки з громадськістю). Люблю танцювати, займатися якоюсь активністю. Просто сидіти й нічого не робити – не цікаво. Подобається спілкуватися з людьми. Саме тому й вибрала такі професії.

Дара Авраменко. Портрет

Спілкування з людьми робить моделінг цікавим

Модель Дара Авраменко

Дара Авраменко прекрасно відчуває себе в кадрі

Як моделінг став частиною твого життя?

Це цікава історія. Мені було 13 років, ми з мамою їхали в потязі. Сусідками у вагоні виявились дівчата з “ОК’s models”. Вони почали говорити за моделінг і розповіли про свою агенцію у Львові. Спочатку ми не думали нічого робити, просто взяли візитку. З часом десь закинули її вдома. А десь через півроку ми з мамою прибирали і знайшли її 🙂 Вирішили подзвонити. Нас запросили до Львова, сказали, що подивляться на мене. Але тільки через півроку ми поїхали в агенцію. І то тільки тому, що у мами була зустріч у Львові, а я поїхала з нею за компанію. В “ОК’s models” нам сказали, що я їм сподобалась, бо дуже гарна, а через місяць ми вже підписали контракт. Перші мої покази були у Львові. Перший вихід я не забуду ніколи: Lviv Fashion Week. Трамвайне депо. Зима. І ми мусили виходити в сукнях, по тих рейках, холодно, а я вперше на підборах. Потім я стала приділяти моделінгу мало часу. Школа, іспити, самі розумієте. А в кінці 10 класу я поїхала в Мілан – вражень було достатньо. Тоді був Відень. Потім я провчилась рік в університеті і поїхала в Туреччину, де перебуваю й зараз.

Модель на зйомці

Юна красуня вже побувала на обкладинках багатьох модних журналів

Хто з топ-моделей тебе надихає?

Наталя Водянова (Не дивно, бо Дара дуже схожа на неї – авт.). Є моделі з відомих сімей, які досягли успіху не самі, а за допомогою своїх батьків та їх зв’язків. А от Водянова, наскільки мені відомо, з бідної сім’ї. І її помітили, коли вона щось продавала на базарчику. Успіху вона осягла своєю власною працею. Це мене дуже надихає. Вона не здавалася коли її критикували, коли були падіння. Вона все одно дійшла до своєї мети і залишилась людиною, ставши такою великою зіркою.

Дара Авраменко і Андре Тан

Зустрічі і знайомства це те, що подобається Дарі

Фотомодель Дарина Авраменко

Дарина прекрасна і витончена у будь-якому образі

Коли моделі “виходять на пенсію”?

Тоді, коли стають непрацездатними. І це залежить від них самих: як вони за собою доглядають, наприклад. Але якщо ти стаєш зіркою, топ-моделлю, то початок “пенсії” значно відтягується.

У моделей є ряд “заборон”: не можна фарбувати нігті яскравими кольорами, кардинально змінювати колір волосся і т.п. Чи виникало в тебе колись бажання порушити ці правила?

Мені яскраво фарбують нігті на зйомках 🙂 (Показує червоні нігті – авт.) Так що у мене такого бажання немає. В неробочий час я фарбую нігті так, як мені заманеться і ні в чому собі не відмовляю. Але у мене ніколи не було бажання пофарбувати волосся. Можливо, коли була в класі 7-му, 8-му. Тоді було бажання стати рудою. Але мама відмовила. Відтоді з цими думками я й покінчила.

Дара Авраменко на фотосесії

У кадрі потрібно працювати і показувати різні стани та емоції

Якими якостями має бути наділена успішна модель? Окрім зовнішніх даних та зросту.

По-перше, треба вміти спілкуватися з людьми, з клієнтами. Я знаю таких дівчат, які намагаються щось із себе показати, якими вони є, або не є. Але основне завдання моделі – задовольнити те, що від тебе вимагають. Це робота. Треба бути слухняною дівчинкою. По-друге, треба гарно вести себе на кастингах, знати етикет, бути пунктуальною, охайною. Та й не тільки на кастингах, і в звичайному житті – це має йти зсередини.

Фотозйомка

Модель повинна притягувати погляд

Фешн-зйомка. Дара Авраменко

Цікаві та нестандартні зйомки стали для Дари звичною справою

Що скажеш з приводу сучасних тенденцій у вимогах європейського моделінгу? Великі очі, вуха, що стирчать, грубі риси обличчя.

Негативно ставлюся. Не розумію, чому пішла така тенденція. Можливо, щоб підтримати дівчат з нестандартною зовнішністю, які, наприклад, в школі були непомітними. Їм зазвичай складно. Можливо одна з таких дівчат і розпочала цю моду. Але для мене модель має бути гарною дівчиною, еталоном краси. Всі інші мають хотіти бути схожою на неї. Дівчата з чоловічими рисами обличчя, з великим чолом та гострими носами не є моделями. Взяти до прикладу моделей з «Victoria’s Secret”. Серед них є хтось із нестандартною зовнішністю? Туди беруть дівчат, на яких всі захочуть рівнятися.

На останок: кілька порад для моделей-новачків.

Не вважати себе зіркою після перших показі чи зйомок. Потрібно залишатися собою, на якій би висоті ти не був. Також потрібно себе цінувати. Наскільки ти себе цінуєш, так будуть до тебе ставитися й інші. Потрібно себе любити – це відчувають інші, коли дивляться на тебе.

Дара АвраменкоДара Авраменко

Професійна модель

Навчається в двох університетах за напрямками зовнішньоекономічної діяльності та піару. Перший контракт уклала з “ОК’s models” у Львові. Працювала в Україні, на Ukrainian Fashion Week, а також за кордоном. Попри свій дуже молодий вік вже підкорила подіуми Мілана та Відня. Зараз модель має контракт у Туреччині.

Фото Дари можна переглянути за посиланням:

Дарина Авраменко

There is 1 comment for this article

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.