Анастасія Поддубна

Сьогодні співрозмовницею “Української фотографії” стала цікава жінка та чарівна фотомодель – Анастасія Поддубна.

Анастасія Поддубна почала кар’єру моделі в 2007 році. Тоді вона ще не знала, що на неї чекає професійний шлях. Почалось все з пропозиціі знайомого фотографа знятися для обкладинки якогось невеликого журналу, назву якого Анастасія зараз невзмозі згадати. А вже незабаром її очікував контракт і серія зйомок для каталогу одягу. На той час вона не замислювалась про діяльність моделі. Проте саме мистецтво фотографії вабило майбутню модель вже тоді. Виношування концепції зйомки, її оформлення, конструкція кадру зсередини та навіть режисерський погляд на процес – ось що манило Анастасію. Період становлення такого бачення збіглося із першими знімальними пропозиціями. Зрештою все це втілилося у діяльності фотостиліста-постановника. Адже за освітою Анастасія Поддубна – художник-декоратор. Тому візуалізація фотоідей та стильове оформлення перетворилось із захоплення на справжню роботу. Згодом вона й сама стала “предметом” втілення фантазії митців-фотографів.

Портретне фото. Анастасія Поддубна

Портрет – улюблений жанр Анастасії

Анастасія Поддубна. Фешн-фото

Таємничість і темрява…

Розпочалась кар’єра моделі з досить цікавої зйомки. Це була довга студійна фотосесія, під час якої Анастасія мала позувати, тримаючи в руках величезний шматок криги, всередині якої були заморожені троянди.

“Відчуття пекучого холоду в долонях запам’яталось мені надовго”.

Піднімаючись сходами під назвою “моделінг”, набираючись досвіду, з’являються стилі та жанри, яким моделі надають більшу перевагу. Для Анастасії це став портрет. Адже, за її словами, крізь очі можна дивитися в душу людини. Так вона і намагається завжди показати якісь почуття, позуючи для портретних фотографій.

“Люблю, коли в кадрі видно очі, коли вдається вдало передати емоційній стан, показати переживання, чи, наприклад, звабити одним тільки поглядом.”

 

Анастасія Поддубна

“…мабуть, найулюбленіша фотосесія для мене завжди та, над якою я працюю зараз”

Анастасія Поддубна. Чорно-біла фотографія

Поглядом можна виразити дуже багато…

Модель – це не тільки рід занять. Це ще й форма навчання . Свого часу для Насті Поддубної знімальний процес був школою з організованості та самодисципліни. Адже в професійному моделінгу є деякі правила, порушити які, означає зіпсувати собі імідж. Так, наприклад, не можна спізнюватись на фотосесії. А якщо модель прийшла на 15 хвилин раніше, вона виявляє повагу до роботодавця.

“Звички, які сформувались в той час, досі допомагають тримати себе в формі, і виконувати свою роботу професійно”.

Однією з головних запорук вдалої зйомки є взаємозв’язок моделі та фотографа. Основним у роботі з фотографом для Насті є саме цей зв’язок. Споріднені погляди та внутрішній резонанс, за словами Анастасії, є важливими для бездоганного знімального процесу та його результату.

Фото у воді. Анастасія Поддубна

Ніжність у кожному кадрі

Фото Анастасії Поддубної

Модель почуває себе впевнено у будь-якому образі

Неорганізованість та відсутність відповідальності найбільше дратують модель. І справа навіть не в кількості професіоналів на знімальному майданчику. Якщо хоч хтось на зйомці виконує свою роботу не якісно, це створює проблеми для всієї команди.

“Варто лише комусь одному з членів команди (асистенту, гримеру, тощо) бути в дисонансі з колективною орієнтованістю на результат – зйомка ризикує перетворитися на божевільню і затягтись на невизначений час, виснажуючи всіх”.

Ретро образ

“Фотопроект з командою “Ретроательє”, де довелось перевтілюватись у різноманітні ретро-образи: від кінодів німого кіно до персонажів готичних коміксів”

Ретро-зйомка

“Зйомка – це завжди цікаво та емоційно”

За весь час своєї модельної діяльності, Анастасія Поддубна взяла участь в безлічі зйомок. Ми вирішили дізнатися, чи є в неї улюблена фотографія чи фотосесія. Ось так вона поділилась з нами своїми враженнями:

“Це дуже важко, за стільки років цих “особливостей” було безліч. Та й більшість зйомок несуть для мене приємні спогади. Чудові спогади виринають майже з усіх майстер-класів відомих фотографів, на яких я працювала в якості моделі. Не можу не згадати зйомку, під час якої з мене зробили справжню блондинку (в перше і останнє в житті). Це був настільки нетиповий для мене образ, що більшість моїх знайомих мене навіть не впізнала. Проте фото потрапило на обкладинку журналу, а створений образ зайняв перше місце на міжнародному конкурсі перукарів. Можу довго згадувати всі ті незабутні моменти знімальних процесів з прекрасними і талановитими фотографами, які зрештою майже всі без винятку стали моїми друзями”.

З Анастасією цікаво спілкуватися, тому ми й не помітили, як розмова добігла кінця. “Українська фотографія” дякує Анастасії за цікаве інтерв’ю і бажає їй плідно продовжувати її багатогранну діяльність!

Анастасія ПоддубнаАнастасія Поддубна

Фотомодель, психолог, арт-терапевт

Розпочала кар’єру моделі у 2007 році. Працювала у різних жанрах, зокрема у фешн, але зараз улюбленим жанром є портрет. Крім фотомистецтва захоплюється психологією, арт-терапією.

Ознайомитися з фотографіями Анастасії можна за посиланням:
photographers.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.