Айнада Жулай

Сьогодні “Українська фотографія” познайомить Вас у своєму інтерв’ю з однією із найкращих НЮ моделей нашої столиці – Айнадою Жулай.

У інтерв’ю дівчина розповіла, що спочатку фотографія у її житті була лише випадковістю. За професією вона музикант, свого часу закінчила Консерваторію по класу фортепіано. А також, паралельно, отримувала навички з візажу, бо ще з дитинства любила малювати.

Проте певний потяг до фотографії був завжди… Айнаду приваблювало мистецтво у всіх його формах, а фотографія – це невід’ємна складова мистецтва. І тут, просто в один момент вона вирішила, що хоче бути моделлю і саме НЮ! Згадує, що її дуже надихали такі фотографії, адже в них є щось магічне, те, що притягує увагу та змушує розглядати кожну деталь. І лише бажанням справа не закінчилася. Айнада створила акаунт на фотосайті і відразу знайшлися фотографи, які бачили її у ролі моделі на своєму знімальному майданчику. Для дівчини це стало як і способом заробітку, так і улюбленим хобі.

Dark beauty. Ігор Волошин

Фото Ігора Волошина, яке друкувалося у німецькому виданні “Docma”

Фото Дмитра Михалакіна

Фото Дмитра Михалакіна

Зізнається, що вже не пам’ятає ту першу свою зйомку, адже з того часу пройшло багато часу і безліч образів, які вона втілювала. Айнада з посмішкою говорить про свій фотографічний образ. Переважно її знімають в образі “dark beauty” через оригінальну зовнішність. Тому так склалося, що “даркова” атмосфера залишає свій слід у будь-якому виді зйомок з нею, чи це НЮ, чи фешн.

“В основному мої зйомки можна охарактеризувати як “dark beauty”. У мене така зовнішність, що в кадрі завжди присутня “темна” атмосфера, чи це НЮ, фешн чи портрет.”

Айнада із впевненістю стверджує, що таки найкращий досвід роботи можна отримати не із книжок, а у процесі роботи із дійсно хорошим фотографом. Вона, за період роботи фотомоделлю, працювала із багатьма фотографами, які відомі на широкий загал та цінуються у світі фотографії. Це у великій мірі допомогло їй стати такою на фотографії, якою вона є зараз. А ще вона постійно старалася вдосконалюватися сама, позуючи собі перед дзеркалом та шукаючи вигідні ракурси для зйомок.

НЮ фото. Ростислав Загорнов

Фотографія Ростислава Загорнова, що виграло номінацію у конкурсі від Digital Photographer

Своєю гордістю вважає те, що фотограф Ростислав Загорнов виграв конкурс журналу Digital Photographer у номінації “Фотограф року в жанрі НЮ” завдяки фото, на якому була зображена саме Айнада. І це була не єдина перемог – фото з її зображенням перемагали і в інших тематичних конкурсах та друкувалися у відомих журналах.

“Також мої фото не раз перемагали у різних тематичних конкурсах, друкувалися в українських зарубіжних журналах (RIP, Docma, Fotocommunity, Нові люди, Digital Photographer).”

Незважаючи на те, що зйомок насправді багато, дівчина змогла виділити свою найулюбленішу, яка викликає у неї позитивні спогади та емоції. Це була зйомка у східному стилі, ідея якої належала фотографу Rocco Zaraoui. Фотограф зміг показати модель у новому, досі невідомому для неї амплуа, який був немов створений саме для неї.

НЮ фото. Rocco Zaraoui

Те саме фото у східному стилі Rocco Zaraoui

НЮ фото. Rocco Zaraoui

Улюблена фотосесія у східному стилі

Айнада цікава ще й тим, що працює на зйомках не лише фотомоделлю, але й візажистом. Тільки почувши про зйомку, відразу в уяві малює собі те, який макіяж буде в кадрі, який б міг максимально підкреслити індивідуальність моделі та передати задуманий образ.

“Звичайно, так як я працюю у фотосфері, дізнавшись про майбутню зйомку, відразу уявляю, як макіяж буде виглядати в кадрі, стараюся зробити все, щоб підкреслити індивідуальність моделі, часто продумую цілісний образ, допомагаю з постановкою в кадрі.”

Для тих фотосесій, де вона є основним об’єктом зйомки практично завжди не лише сама продумує образи, але й шукає реквізити та подає ідеї. Хоча, якщо фотограф має чітко сформовану концепцію зйомки, то максимально старається вжитися в потрібний образ, щоб фотографії вийшли справжніми та яскравими. Хоча є маленький нюанс. З посмішкою дівчина зізнається “Українській фотографії”, що завжди на зйомку приїжджає із готовим макіяжем. Хоча на жодній зйомці з цим не було проблем і фотографи із радістю приймали її бачення потрібного make-up. А що стосується самого процесу зйомки, то тут Айнада прислухається до думки фотографа та старається повністю передати його бачення образу.

НЮ фото. Rocco Zaraoui

Образ, який придуманий моделлю самостійно. Фотограф Rocco Zaraoui

І все ж, незважаючи на дві, хоч і творчі, проте різні сфери діяльності, Айнада почуває себе у “своїх тарілці” в обох видах. Візаж розцінює як творчу діяльність, а роботу моделі – як самовираження та самомилування 🙂

“Українській фотографії” було дуже приємно взяти інтерв’ю у цієї чудової моделі, яка так вміло може виражати свою індивідуальність за допомогою різних творчих підходів.

Айнада ЖулайАйнада Жулай

Київська фотомодель

Професійна фотомодель, візажист та музикант.
Знімалась для таких видань як RIP, Docma, Fotocommunity, Нові люди, Digital Photographer. Найчастіше її зйомки можна охарактеризувати стилем dark beauty.

Ознайомитись з фото Айнади можна за посиланням:
photographers.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.