“Фотостоки – як заробляти на фотографії”. Курс

Фотостоки – як заробляти на фотографіїНовий курс від Назара Рощука “Фотостоки – як заробляти на фотографії”.
Фотографія може бути вашою професією чи просто хобі, але у будь-якому випадку, ви можете заробляти гроші, продаючи фото на стоках, по всьому світу. Цінність продажів фотографій на стоках у тому, що кожна фотографія може продаватися безліч разів і, ефективно попрацювавши протягом року-кількох, ви можете забезпечити собі приємне джерело додаткового заробітку.
У фотошколі “Emotion” вам розкажуть як працюють фотостоки, яке технічне обладнання необхідне, обробка фотографій на стоки, як пройти екзамен і що варто знімати, щоб ваші фотографії купляли.
Після завершення курсу “Фотостоки – як заробляти на фотографії”, ви в повній мірі зможете користуватись перевагами стокової фотографії, а саме :

  • Улюблена робота. Якщо ви любите фотографувати, то співпраця з фотобанками для вас буде задоволенням, також ви можете самостійно обирати, що будете фотографувати та жанри зйомки.
  • Гнучкий графік роботи. Ви самі вирішуєте коли та скільки часу приділяти роботі з стоковою фотографією.
  • Вам не потрібно шукати клієнтів. Фотобанки самостійно займаються рекламою та продажем ваших фото. Все що від вас потрібно – це робити якісні та популярні фото, та завантажувати їх на стоки.
  • Прибуток. Ціна 1 фотографії може коливатись від 1 до кількох тисяч $.
  • Ви – шеф вашого бізнесу. Це ваш, і тільки ваш бізнес. Ніхто не буде штрафувати вас за запізнення, каву в робочий час, або невиконані об’єми роботи. Єдиним стимулом для вас буде бажання заробляти ще більше.
  • Територіальна свобода. Маючи класне портфоліо на стоках, ви можете отримувати прибутки в будь-якій точці світу. Багато професійних фотографів так і зробили, почали подорожувати по світу фотографуючи прекрасні куточки світу, дику природу, тварин, пейзажі, світових моделей, їжу та все що в тренді.

Цей курс для фотографів, які хочуть навчитись заробляти на стоковій фотографії, а також для тих хто хоче вдосконалити майстерність зйомки на стоки.

Тривалість курсу:
8 занять, або 1 місяць

Вартість навчання:
1700 грн

Программа курсу:
emotionphoto.me

Контакти:
emotionphoto.me
emotionphoto.me@gmail.com
(097) 507 97 20
(093) 147 07 57

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.