Безкоштовно

Фотовиставка “Добрі фото. Львів”

Фотовиставка "Добрі фото. Львів"Запрошуємо всіх, хто ще не був, відвідати виставку соціального благодійного проекту Сергія Талочка “Добрі фото. Львів”. Фотовиставка відкрилась ще у жовтні, але Ви ще встигнете побачити цю оригінальну експозицію у пріміщенні Львівської міської Ради (4 поверх).

“Добрі фото. Львів” — це найбільший сучасний позитивний портретний фотопроект в світі. 10 000 добрих та позитивних фотопортретів львів’ян та гостей міста. Зйомки, проекту тривали 12 місяців і якщо точніше, то було подаровано хороші емоції та відзнимковано 10 340 портретів! Зараз ця фотовиставка показує всій Європі сучасне обличчя міста Львова зокрема та українців загалом. У цей непростий для нашої країни час ми можемо посміхатися та створювати Добро.

За цей рік проект став широко відомим по всій Україні та за її межами. Його презентувала велика кількість ЗМІ: ТРК “Львів”, канал 1+1, ТРК “Україна”, телебачення ЛНУ ім. І. Франка, Радіо “Люкс ФМ”, “Львівське Радіо”, “Радіо Сковорода”, видання “Ратуша”, “Аудиторія” та різноманітні інтернет видання.

Місце вибрано так, щоб експозицію змогли побачити якомога більше людей. Тому обов’язково завітайте на виставку та, можливо, знайдіть і себе серед Добрих Українців 😉

А ще, ось відео, якщо Ви хочете більше дізнатись про цей проект:

Деталі

Початок:
27 Жовтня, 2016
Кінець:
5 Листопада, 2016
Вартість:
Безкоштовно
Подія Tags:
, ,
Веб-сайт:
http://goodphotos.lviv.ua

Організатор

Добрі фото. Львів
Телефон:
+38 (097) 695-04-00
Веб-сайт:
http://goodphotos.lviv.ua

Місце проведення

Львівська Міська Рада
Площа Ринок
м.Львів, Ukraine

+ Календар Google

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.