Безкоштовно

Онлайн Семінар “Travel Photography. Спогади в кишені”

Онлайн Семінар "Travel Photography. Спогади в кишені". Фото Марти ТроцюкЯкщо ви любите фотографувати, мандрувати та хочете дізнатись, як зробити, щоб фото з ваших подорожей не були нудні та сірі, то онлайн семінар “Travel Photography. Спогади в кишені” від Марти Троцюк стане вам у нагоді!

На онлайн семінарі ви зможете отримати відповіді на такі питання:

  • Якою технікою краще фотографувати у мандрах? Чи потрібні якісь особливі об’єктиви, штатив? Чи, можливо, камери на смартфоні буде достатньо?
  • Що і як фотографувати? І яка буде реакція людей?
  • Що потім робити з сотнями фотографій? Як їх краще сортувати та обробляти?
  • Як зберігати та використовувати все, що ви нафотографували у подорожі?

Отримавши відповіді на ці питання, вже у наступній подорожі ваші яскраві спогади ніколи вас не покинуть і не забудуться. Адже у вигляді паперової чи цифрової фотографії, усі емоції, які ви пережили, прекрасні краєвиди та цікаві люди назавжди залишаться з вами.

Онлайн семінар “Travel Photography. Спогади в кишені” є абсолютно безкоштовною подією, на якій обговорюватимуться всі нюанси тревел-фотографії.

В кінці події ви отримаєте потрібні знання та багато натхнення, а також конспекти-шпаргалки, розроблені Мартою Троцюк, які стануть вам у нагоді вже в наступній подорожі.

Тому, приготуйте свої питання, хороший настрій, трішки вільного часу і пориньте у світ фотографій та подорожей разом із Мартою!

Детальніша інформація та реєстрація на сторінці онлайн семінару.

Деталі

Дата:
12 Вересня, 2016
Час:
19:00 - 20:00
Вартість:
Безкоштовно
Подія Tags:
, ,
Веб-сайт:
http://martatrotsiuk.com/travelphoto

Місце проведення

Онлайн семінар

Організатор

Марта Троцюк
Веб-сайт:
martatrotsiuk.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.