Конкурс фото на екологічну тематику

В мережі Instagram триває конкурс фото на екологічну тематику в рамках кінофестивалю Docudays UA. Організатори закликають фотографів публікувати фотознімки, які показують наслідки безвідповідальних дій щодо природи, шкідливий вплив людської діяльності на природу України чи дають відповідь на питання як цього уникнути.

Екологічні проблеми. Конкурс фотоНа такий захід організаторів надихнув проект #EveryDayClimateChange. Це стрічка в Instagram, де понад 40 фотографів зі всього світі публікують інформацію про глобальне потепління та доносять до громадськості чим це загрожує навколишньому середовищу.

“Українська фотографія” запрошує своїх читачів взяти участь в конкурсі, щоб привернути увагу активних громадян до проблем екології. В рамках Docudays UA-2017 відбудеться виставка найкращих робіт проекту. Автори світлин, відібраних для виставки, отримають приємні сюрпризи від організаторів, а переможці – призи від партерів проекту. Конкурс організований за підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні. Партнери конкурсу: ГO «Українська молодіжна кліматична асоціація».

Як взяти участь в конкурсі?

Публікуйте свої фото в Instagram відповідної тематики з хештегами #eсooko та #DocudaysUA (приділіть увагу правильному написанню, інакше відбірникам не вдасться знайти ваші фото). До фото потрібно додати підпис – як це фото розкриває ту чи іншу екологічну проблему України. Журі конкурсу буде оцінювати фото насамперед по змісту.

Важливо! Крайній термін публікації робіт – 28 лютого 2017 року.

Детальну інформацію шукайте за посиланнями, вказаними нижче.

Деталі

Дата:
28 Лютого, 2017
Подія Tags:
, ,
Веб-сайт:
http://docudays.org.ua/ekooko/

Організатор

Docudays UA
Веб-сайт:
http://docudays.org.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.