Як знайти модель?

Щоб організувати зйомки в стилі НЮ необхідно в першу чергу знайти саму натуру. На пошуки такої натури в більшості випадків йде набагато більше часу та зусиль, ніж на сам знімальний процес. Складність полягає у тому, що модель не просто повинна мати презентабельну зовнішність, але і надихати фотографа.

Чорно-біла фотографія в стилі ню

Чорно-біла фотографія в стилі ню

Насправді украй складно знайти модель для зйомки в стилі ню. Дівчат з красивою і миловидної зовнішністю в нашій країні цілком вистачає, але ось виникає питання, чи погодяться вони стати моделлю для зйомки в стилі ню. Причин для відмови хоч відбавляй — заборони батьків, хлопця, чоловіка, власна сором’язливість. Часто у дівчат виникає неправильне уявлення про те, що ж собою являє даний жанр фотографії. Більшість дівчат просто не бачать різниці між порнографією і художньою фотографією голого тіла.

Оголена дівчина

Оголена дівчина

Фотографу необхідно пояснити потенційній моделі цю різницю. Для початку, варто продемонструвати їй свої кращі роботи по жанрі ню. Переглянувши портфоліо з відвертими оголеними фотографіями, у будь-якої дівчини виникає інтерес до даного виду фотографій. Найкраще спілкуватися з потенційною моделлю в невимушеній обстановці. Не варто квапити події. Якщо дівчина надто боязлива, то буде потрібен якийсь час для її переконання. У дівчини буде деякий час для мрій, уявлення себе у ролі моделі. Щоб уникнути подальших проблем, в тому числі із законом, необхідно відразу ж розповісти дівчині майбутнє призначення фотографій.

Не завжди доводиться мати справу зі скромними і соромливими жінками. Зараз багато дівчат мають дипломи різних модельних агентств, хоча найчастіше це лише шматок паперу. Однак такі дівчата знайомі з самим процесом фотозйомок. З ними можна спілкуватися на професійній мові. Вони можуть бути досить поступливими, тому що знімають їх не щодня, а почати з чогось їм просто необхідно. В даний час якісні фотографії в стилі ню дають непогану путівку в життя.

Пошук моделі для фотосесії в стилі ню

Пошук моделі для фотосесії в стилі ню

А раптом хтось з ваших знайомих прагне поекспериментувати і візьме участь у фотозйомці. Розкажіть про свої плани друзям, а ті, в свою чергу, поділяться зі своїми друзями та родичами.

Також способом знайти модель є написання оголошення в різних соціальних мережах з обов’язковим додатком своїх фотографій. Безліч користувачок соціальних мереж є авантюристками і з величезним бажанням скористаються вашою пропозицією.

Пам’ятайте, що той, хто шукає, той завжди знаходить!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *