Фотосесія в стилі НЮ

Оголена дівчина на природі

Фотосесія в стилі НЮ на природі

Світлини у стилі НЮ вже багато тисячоліть хвилюють людство.
Учасників процесу цікавить не тільки оголені тіла, жіночі груди та фото красивих дівчат, але й майстерність фотографа. Якщо дотримуватися виробленої роками послідовності зйомки, нюансів психологічного розуміння і підтримки – все вдасться.
Результатом такої співпраці стане прекрасна фотосесія в стилі НЮ.

Стиль зйомки НЮ

Українська фотографія має далеку історію, хоча активно це мистецтво почало розвиватися близько півстоліття назад. Тоді образ оголеної жінки здавався чимось недозволеним і ще більше притягував людські погляди.

Заборонений плід – найсолодший. Саме тому високо оцінені фотомайстрами зразки стали об’єктом примітивного бажання.

Фотосесія в стилі НЮ – це відповідальний та високохудожній процес. Його результат – це спільні зусилля моделі і фотографа. Її відкритість і його старання вже дали світу неперевершені світлини.

Фотосесія в стилі НЮ

Фотосесія в стилі НЮ

Фотосесія в стилі НЮ

Фотографії в стилі НЮ – це, насамперед, витончене мистецтво позування і фіксування об’єктивом техніки найменших порухів людського тіла. Статті “Української фотографії” наводять читачеві основні правила для такого роду зйомки. Перед усім, між майстром і музою має бути встановлений ніжний і терплячий зв’язок. Усе має проходити ввічливо. Без порозуміння на духовному рівні не вдасться створити шедевр.

Професіонали рекомендують, щоб цей процес відбувався віч-на-віч. Так моделі вдається розкритися найповніше. Порада молодим фотографам: починайте зі студійних фотографій.
Тільки з достатнім багажем знань переходьте на відкриту фотозйомку. Вміння працювати зі справжнім сонячним світлом та природні декорації допоможуть вам по-новому відкрити красу моделі. Але і у такій справі не варто забувати про серйозність і відповідальність.
Обов’язково перевіряйте за паспортом, чи повнолітня ваша натурниця. Варто взяти розписку на її дозвіл публікувати фото.

Оголені дівчата

Довіра під час фотозйомки НЮ є важливою

Людський фактор у фото в стилі НЮ

На нашому порталі є чудова стаття про важливість людського фактору під час фотозйомки НЮ.
Щоб модель почувалася впевнено і водночас розслаблено, потрібно допомогти їй в цьому. Фотограф може долучити її до організації процесу. Тим самим він налаштує правильну тональність їхньої співпраці, допоможе дівчині відчувати себе у безпеці.
Важливими залишаються компліменти. Приймаючи їх, муза буде позувати по-різному, відкривати свої нові оголені грані.

Бесіда також відіграє ключове значення для процесу зйомки. Таким способом майстер може викликати у моделі бажані емоції.

Особиста історія кохання, власні думки стосовно краси жіночого тіла наблизять дівчину до вас. Вона перейматиметься думкою фотографа, налаштується на потрібні для атмосфери емоції.
Смішна історія зробить результат позування зовсім непередбачуваним. Напружену або розслаблену оголену жінку бачило багато людей. Красиві інтимні фото з усміхненим вогником у очах представниці прекрасного полу – рідкість.

Деколи скутість моделі переходить усі межі, але фотографу не варто переживати через це. Виділіть для цієї моделі більше часу, знайдіть спільні теми і просто спілкуйтеся. Міркування дівчини дадуть вам зрозуміти, що вона готова до процесу позування.

Фото оголеної дівчини

Фото в стилі НЮ вдома

Домашнє НЮ

Варто скористатися нашими порадами, щоб зробити домашню фотосесію в стилі НЮ. Вони будуть доречними для досвідчених митців і молодих талантів. Якщо під час фотосесії НЮ ми намагаємося наблизити атмосферу студії до домашньої, тут треба діяти навпаки.

У цьому випадку майстер має зосередитися на таких моментах:

  • освітлення
  • декорації
  • пози

Освітлення акцентує увагу на всій красі жіночого оголеного тіла. Світло має бути спрямовано чітко.
Декорацією і одночасно сценою зазвичай виступає тканина. Ніжно-білі кольори допоможуть жінці зважитися на відверті ракурси. Такий фон «оживить» фото у стилі НЮ, зробить його заманливим.
А стосовно пози, то тут варто обирати за смаком учасників фотозйомки. Інколи може зарадити Інтернет з великою кількістю зразків.

There are 4 comments for this article
  1. Олександр at 10:28

    Непогана стаття, але можно було би трохи білше знімків розмістити, та хоча б невеликий перелік всесвітньо визнаних майстрів у цьом жанрі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.