Українські фотоблоги (частина 2)

Надзвичайна популярність блогів зумовлена простотою публікації матеріалу. А коли до статті додати щей фотографію — то це вже не простий блог, а фотоблог або блог про фотографію. Та не зважаючи на це, якісних фотоблогів ще треба пошукати. Ми потратили більше місяць з часу попереднього огляду фотоблогів, щоб знайти живі та дійсно цікаві фотоблоги фотографів.

Друга частина серії “Українські Фотоблоги” загалом присвячена блогам тих фотографів, які добре розуміються у тому, чим займаються.

Фотоблог Марти Троцюк

Фотоблог Марти Троцюк

martatrotsiuk.com
Марта — фотограф, який в основному знімає НЮ (зокрема, чоловіче НЮ). Відповідно блог фотографа буде цікавий поціновувачам саме цього жанру.

А ще Марта багато подорожує, тому в альбомах фотографа можна знайти й галерею тревел фотографій.
До речі, минулого року вона організовувала персональну виставку “Я Азія. Незвична тревел фотографія”, а цього року працює над виставкою “Десь далеко на Схід. Японія”.

 

Злапані моменти

Фотоблог Злапані моменти

blog.alexnedovizii.com
Блог фотографа Олександра Недовізія. Основний вид діяльності Сашка — frontend development. Але це аж ніяк не заважає йому ловити неймовірно красиві кадри під час своїх вело-подорожей.
Причому, що подорожей у нього дійсно багато. І Австрія, і Німеччина. Та особливої уваги заслуговують фотознімки зроблені під час походів у гори.

Наразі фотограф працює в Баварщині.

 

Фотоблог Максима Бурнашева

Фотоблог Максима Бурнашева

blog.maxburnashev.com.ua
Доволі різносторонній фотоблог. Тут ви знайдете статті про подорожі, життя, цікавих особистостей.
Максим у блозі гарно описує буденні проблеми фотографа та способи їх вирішення.

І хоча статті публікуються нечасто, та фотограф пообіцяв, що скоро буде дуже цікавий матеріал, який вже давно чекає публікації.

 

Сучасна фотографія в Україні

Сучасна фотографія в Україні

photoeditor.in.ua
І на завершення сьогоднішнього огляду фотоблогів, пропонуємо не зовсім фотоблог, але ресурс, який ми просто не могли пропустити через його гучну назву.

Засновник проекту — Олег Малов.
На сайті дуже багато теорії про сам процес фотозйомки та історію фотографії. А також цікавими для читача будуть посилання на книги про фотографію. Не всі українські фотоблоги пропонують читачам книги для навчання.

Українські фотоблоги, ми чекаємо на вас!

Як показує практика, якісних фотоблогів, а тим паче українських — дуже мало. Фотоблоги або мертві (не оновлюються), або домені імена зняті з реєстрації. Можна навіть зробити окрему статтю і назвати її якось “Фотограф, слідкуй за своїм сайтом”.

Тому будемо безмежно вдячні, якщо в коментарях залишите пару посилань на блоги про фотографію, які дійсно заслуговують уваги.

There are 2 comments for this article

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.