Зимові фототури 2017 – ідеальний відпочинок у горах

Зимові фототури 2017. Гірський пейзажНа сьогодні усе більше фотографів прагнуть мати у переліку справ, які допомагають їм у розвитку фотографічного мистецтва, такий спосіб навчання, як фототур. Адже фототури – діяльність, яка дозволяє поєднувати улюблену справу – фотографію із відпочинком та туризмом. Окрім того, що ви відпочиваєте та набираєтеся сил, ви ще можете почерпнути нові знання завдяки майстерності професійного фотографа, який вас супроводжує і поділитися досвідом із колегами.

Відвідавши один із фототурів, що будуть проводитися взимку, ви зможете дізнатися масу цікавої інформації, знайти нових друзів та поповнити свою колекцію яскравих фотографій.

Заплановані зимові фототури 2017

Карпати прекрасні у будь-яку пору року! Це місцевість, яка ховає у собі сотні оригінальних об’єктів і цікавих ракурсів. Тому, саме Карпати є ідеальною дестинацією для проведення фототуру. Адже саме тут ви зможете відпочити на лоні природи, помилуватися надзвичайними краєвидами та фотографувати досхочу. Тут можна як і фотографувати в групі, так і побути наодинці з камерою, знайшовши свою, оригінальну ідею для зйомки. Кращі від гір бувають тільки гори!

Говерла. Зимові фототури 2017Фототур на Говерлу “Все включено”

Кожен українець повинен хоч раз у житті зійти на її найвищу вершину – Говерлу. А кожен український фотограф повинен познімати пейзажі з її висоти. І саме це ви зможете зробити під час фототуру на Говерлу. Організатори “Outdoor Guides” обіцяють усім незабутні враження та багато яскравих емоцій. Тут ви зможете зійти на Говерлу, познімати гірські пейзажі по дорозі на вершину та отримати корисні поради щодо зйомки у таких умовах. А приємним бонусом до цього буде чудовий зимовий відпочинок та лоні природи та в компанії однодумців, які мають такі ж захоплення, як і ви.

Планована дата туру – 20 січня. Під час туру ви зійдете на Говерлу, досхочу попрактикуєтеся у фотозйомці, та отримаєте майстер-клас від професіонала своєї справи – Віталія Башкатова.


Зимовий фототур Чорногорським хребтомФототур “Сніжними хребтами Закарпаття”

Лазещину називають перелазом між Галичиною та Закарпаттям. І саме це містечко є ідеальною локацією для походу Чорногорським хребтом. А ще звідси можна безконечно милуватися вершинами найвищих гір України – Говерлою та Петросом. Тому фототур у це високогірне село стане чудовим відпочинком для вашої зими. Під час подорожі ви зможете познімати засніжені гори на світанку і під час заходу сонця, піти в гірський похід та, навіть, попрактикуватися у нічній зйомці на схилах Драгобрату.

Тур планується 4 лютого 2017 року. У вартість туру включається трансфер учасників туру до місця призначення, ночівлі, харчування та оренда похідного спорядження.


Тому не проґавте можливість відпочити й зайнятися улюбленою справою та очікуйте інформації про весняні фототури, які теж обіцяють багато цікавого!

There is 1 comment for this article

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.